English (3575 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.00 | 48.00 | 47.00 | 46.00 | 45.00 | 43.80 | 42.60 | 41.40 | 40.20 | 39.00 |
50 (109 total)
- Agius, Claire (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Alexander, Xenia (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Allan, Lachlan (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Annabell, Lucas (Melbourne GS Melbourne)
- Armiento, Raffaela (Siena College Camberwell)
- Arunothayaraj, Sandeep (Haileybury College Keysborough)
- Bajraszewski, Clare (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Ballard, Gavin (Warrnambool College Warrnambool)
- Balme, Jackson (St Kevins College Toorak)
- Banerjee, Deepshikha (Melbourne Girls College Richmond)
- Bhatia, Ranjit (Melbourne HS South Yarra)
- Bicknell, Ross (Trinity GS Kew)
- Bird, Kara (Balwyn HS Balwyn North)
- Brockett, Kimberly (Genazzano FCJ Kew)
- Bryant, Edward (St Kevins College Toorak)
- Burnett, Nicholas (Trinity GS Kew)
- Caripis, Lisa (Carey Baptist GS Kew)
- Chang, Steven (Trinity GS Kew)
- Charles, Joseph (Melbourne HS South Yarra)
- Charnley, Cameron (Camberwell GS Canterbury)
- Cheung, Kaman (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Chiam, Desmond (Melbourne GS Melbourne)
- Crang, Malcolm (Melbourne GS Melbourne)
- Crosher, Andrew (Viewbank College Rosanna)
- Cunningham, Georgina (Sacre Coeur Glen Iris)
- Daniel, Stephanie (Methodist Ladies College Kew)
- Day, Felicity (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Densley, Callum (Mansfield SC Mansfield)
- Desilva, Nilushi (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Dickinson, Hannah (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Dimopoulos, Georgina (Balwyn HS Balwyn North)
- Downes, Meghan (Methodist Ladies College Kew)
- Duong, Regina (Brimbank College St Albans)
- Duvergier, Julien (Brauer College Warrnambool)
- Eglezos, Matthew (Xavier College Kew)
- Ferguson, Clare (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Filippone, Miriam (Bentleigh SC Bentleigh East)
- Flynn, Rose (Methodist Ladies College Kew)
- Gasko, Anne (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Golder, Amit (Melbourne HS South Yarra)
- Good, Samuel (Melbourne HS South Yarra)
- Graj, Chana (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Hanscombe, Amelia (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Hickey, Liam (Xavier College Kew)
- Hicks, Ruth (Pembroke SC (Senior) Mooroolbark)
- Hintum, Fiona (Timboon P-12 School Timboon)
- Horan, Claire (Ruyton Girls School Kew)
- Hou, Christine (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Ibrahim, Hisham (Geelong GS Corio)
- Incerti, Matthew (St Kevins College Toorak)
- Jewell, Sarah (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Kalagas, Sophie (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Kamil, Jonathan (McKinnon SC McKinnon)
- Kant, Namrata (Huntingtower School Mount Waverley)
- Keating, Eloise (Catholic College Wodonga)
- Kelly, Caroline (St Catherines School Toorak)
- Kerama, Angelica (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Kwong, Shuishing (Melbourne GS Melbourne)
- Lau, Carissa (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lawry, Matt (Brighton GS Brighton)
- Lees, Nicole (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Leikina, Marina (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Levan, Daniel (St Kevins College Toorak)
- Lim, Jackie (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Linke, Sam (Toorak College Mount Eliza)
- Long, Prue (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Lutjen, Karl (Brighton GS Brighton)
- Malon, Stephanie (The Geelong College Newtown)
- McFarlane, Kate (Ballarat GS Wendouree)
- McInnis, Peter (Melbourne GS Melbourne)
- Murphy, Ellen (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Newton, James (Melbourne GS Melbourne)
- Nigro, Therese (Ruyton Girls School Kew)
- OLoughlin, David (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- ONeill, Anthea (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Orzech, Aaron (University HS Parkville)
- Papachristos, Alexander (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Paul, Amaryah (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Pearce, Jacob (Melbourne HS South Yarra)
- Penberthy, Jun (Melbourne HS South Yarra)
- Peters, Kavya (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Petrie, Nicholas (St Kevins College Toorak)
- Plunkett, Virginia (Genazzano FCJ Kew)
- Rerksirathai, Jason (Melbourne GS Melbourne)
- Rodger, Nicola (Ruyton Girls School Kew)
- Ross, Eloise (Carey Baptist GS Kew)
- Satgunaseelan, Arani (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Schodde, Christopher (Melbourne GS Melbourne)
- Senserrick, Nicolette (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Shandler, Jonathan (Melbourne HS South Yarra)
- Sheeran, Claire (Dandenong HS Dandenong)
- Shum, Daphne (The Geelong College Newtown)
- Shute, Aaron (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Sivasubramaniyam, Karthigayini (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Stoney, Lisa (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Subhi, Rami (Melbourne HS South Yarra)
- Symon, Ben (McKinnon SC McKinnon)
- Thevarajah, Abiramy (Wheelers Hill SC Wheelers Hill)
- Walker, Nicolas (Trinity GS Kew)
- Walter, Simon (Melbourne GS Melbourne)
- Ware, Amy (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Watson, Jasmine (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Whittington, Lewis (Xavier College Kew)
- Xu, Sansan (Methodist Ladies College Kew)
- Yim, Daniel (Melbourne GS Melbourne)
- Young, David (Eltham College Of Education Research)
- Zhang, Sue (Methodist Ladies College Kew)
- Zhang, Wilson (Scotch College Hawthorn)
- Zhu, Min (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
49 (55 total)
- Abedin, Aritro (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Adams, Cristin (Genazzano FCJ Kew)
- Barlow, Amy (St Margarets School Berwick)
- Bellmaine, Stephanie (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Bishop, Sarah (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Blewitt, Siobhan (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Bourne, Brhianan (Methodist Ladies College Kew)
- Brazzale, Samantha (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Carlon, Stacey (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Carnie, Leanne (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Cerche, Nicholas (Melbourne GS Melbourne)
- Chadwick, Vincent (University HS Parkville)
- Chen, Yichuan (Balwyn HS Balwyn North)
- Ching, Lilian (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Cornell, Emma (Frankston HS Frankston)
- Dobson, Laura (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Finighan, Emmelina (Blackburn HS Blackburn)
- Jewell, Andrew (McKinnon SC McKinnon)
- Johnson, Joshua (Melbourne GS Melbourne)
- Jones, Bridie (Ballarat GS Wendouree)
- Kaplan, Joshua (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Kavanagh, Thomas (Melbourne HS South Yarra)
- Khor, Eleanor (Firbank GS Brighton)
- Kodituwakku, Dakshinee (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Leo, Sally (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Livingstone, Eleanor (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Malalasekera, Vajiranee (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Marchingo, Christopher (St Kevins College Toorak)
- McAuley, David (Melbourne GS Melbourne)
- McLachlan, Elizabeth (Ballarat GS Wendouree)
- McLeod, Victoria (Brunswick SC Brunswick)
- Meehan, Madeleine (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Meek, Adrienne (Genazzano FCJ Kew)
- Papadinas, Lisa (Santa Maria College Northcote)
- Paphitis, Paris (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Parkhurst, Katherine (Braemar College Woodend)
- Rustica, Veronica (Mercy Diocesan College Coburg)
- Schonberger, Shmuel (Yeshivah College St Kilda East)
- Shen, Chin (Toorak College Mount Eliza)
- Shi, William (Melbourne HS South Yarra)
- Sinnappan, Selvam (Northcote HS Northcote)
- Stamboulakis, Eleni (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Stein, Liya (Parkdale SC Mordialloc)
- Trollope, Matthew (Koonung SC Mont Albert North)
- Truong, Alice (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Turner, Kathleen (Catholic Regional College Sydenham)
- Urban, Sylvester (Melbourne HS South Yarra)
- Van, Tiffany (St Michaels GS St Kilda)
- Vantwest, Melissa (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Wald, Kate (Methodist Ladies College Kew)
- Wang, Minghui (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Weir, Matthew (Brighton GS Brighton)
- Weston, Sarah (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Whiting, Leigh (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Whittington, Nicholas (Xavier College Kew)
48 (91 total)
- Abdela, Magas (Minaret College Springvale)
- Arnold, Holly (Luther College Croydon)
- Ashworth, Claire (Woodleigh School Baxter)
- Bevege, Carlita (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Borrelli, Fiona (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Broughton, Susannah (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Buckland, Josh (Balwyn HS Balwyn North)
- Butler, Bryn (Trinity GS Kew)
- Carmody, David (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Carne, Hannah (Siena College Camberwell)
- Carr, Sophie (Trinity College Colac)
- Cavanough, Amanda (Lauriston Girls School Armadale)
- Chan, Joel (Melbourne HS South Yarra)
- Chen, Hsiaochun (Methodist Ladies College Kew)
- Cheng, Evelyne (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Cheong, Megan (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Cher, Michal (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Collinson, Katharine (Lauriston Girls School Armadale)
- Cowen, Chaim (Yeshivah College St Kilda East)
- Curran, Grace (Genazzano FCJ Kew)
- Debruyn, Julia (St Columbas College Essendon)
- Delossantos, Frances (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Dluzniak, Amy (Genazzano FCJ Kew)
- Eid, Xavier (St Kevins College Toorak)
- Farhall, Timothy (University HS Parkville)
- Gibson, Kari (Mentone Girls GS Mentone)
- Goldenberg, Sonya (St Leonards College Brighton East)
- Gronow, Alexandra (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Hepworth, Stephanie (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Herz, Jeremy (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Hobbs, Rhianna (Western Heights College Geelong North)
- Hong, Jason (Melbourne HS South Yarra)
- Hooper, Alice (Eltham College Of Education Research)
- Huson, Kerilee (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Innes, Gabrielle (Mildura Senior College Mildura)
- Jones, Huw (Melbourne GS Melbourne)
- Judde, Christopher (Braemar College Woodend)
- Jurczyk, Colette (Killester College Springvale)
- Kim, Yoon (Brighton GS Brighton)
- Lam, Pallas (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Liang, Si (John Paul College Frankston)
- Litwin, David (Melbourne HS South Yarra)
- Loebenstein, Shmuel (Yeshivah College St Kilda East)
- Long, Georgina (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Marks, Robert (Scotch College Hawthorn)
- Martin, Stefan (Haileybury College Keysborough)
- McEwen, Claire (RMIT TAFE Carlton)
- Memery, Annika (Galen College Wangaratta)
- Mills, Jennifer (Sacre Coeur Glen Iris)
- Morabito, Chiara (Genazzano FCJ Kew)
- Mulvey, Edward (Melbourne HS South Yarra)
- Nicolo, Johnpaul (The Geelong College Newtown)
- Noye, Jeremy (Melbourne HS South Yarra)
- Orchard, Colin (Blackburn HS Blackburn)
- OShanassy, Renee (Sunbury College Sunbury)
- Payne, Katherine (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Poole, Stephanie (St Catherines School Toorak)
- Purcell, Sarah (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Ralph, David (St Kevins College Toorak)
- Robertson, Kate (Siena College Camberwell)
- Rozenberg, Roman (Brighton SC Brighton East)
- Russell, Nicole (Methodist Ladies College Kew)
- Salatas, Rania (Northcote HS Northcote)
- Sanders, Zoezora (Brunswick SC Brunswick)
- Saulep, Damien (St Pauls College Altona North)
- Schwartz, Grace (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Scottmackenzie, Christian (Melbourne GS Melbourne)
- Sear, Cynthia (St Catherines School Toorak)
- Settle, Christopher (Trinity GS Kew)
- Shaddick, Timothy (Mentone GS Mentone)
- Smith, Edward (Xavier College Kew)
- Smith, Lenore (Santa Maria College Northcote)
- Stokes, Rochelle (Mill Park SC Epping)
- Strevens, Zachary (Swan Hill College Swan Hill)
- Talbot, Lachlan (Camberwell HS Canterbury)
- Tan, Cyrus (St Kevins College Toorak)
- Teh, Michael (Xavier College Kew)
- Templin, Christopher (Melbourne HS South Yarra)
- Tong, Xiaona (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Tor, Justin (Melbourne GS Melbourne)
- Turk, Brianne (Mildura Senior College Mildura)
- Walker, Clementine (Geelong GS Corio)
- Wang, Jack (Melbourne GS Melbourne)
- Watts, Caroline (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Webber, Moniquelouise (Padua College Mornington)
- Webber, Natalie (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Williams, Travis (Wantirna College Wantirna)
- Wilson, Madeliene (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Yang, Zi (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Zhang, Alice (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Zhang, Gerald (Trinity GS Kew)
47 (123 total)
- Abromwich, Michelle (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Alexander, Monique (St Josephs College Echuca)
- Amon, Ildiko (Methodist Ladies College Kew)
- Anderson, Annika (Geelong GS Corio)
- Anderson, Natasha (Ruyton Girls School Kew)
- Ballantyne, Claire (Woodleigh School Baxter)
- Barbour, Samuel (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Bascomb, Amy (Beechworth SC Beechworth)
- Baynes, Danielle (Genazzano FCJ Kew)
- Beale, Lucy (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Bowyer, Greta (St Catherines School Toorak)
- Brooks, Cassandra (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Brown, Anneliese (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Brumley, Douglas (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Butler, Nigel (Scotch College Hawthorn)
- Chan, Phillis (Heathmont College Heathmont)
- Chong, Alyssa (Mill Park SC Epping)
- Court, Hannah (Bialik College Hawthorn East)
- Crowe, Rebecca (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Curtis, Thomas (Trinity GS Kew)
- Dafner, Carmen (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Deremer, Matthew (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Douglas, James (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Downey, Jonathan (Xavier College Kew)
- Downing, Jaclyn (Carey Baptist GS Kew)
- Eldridge, Gregory (St Leonards College Brighton East)
- Elliott, Vanessa (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Fernandez, Kate (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Finemore, Sophie (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Fitzgerald, Zoe (Methodist Ladies College Kew)
- Georgiou, Harry (Melbourne HS South Yarra)
- Gill, Gabriel (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Gordon, Sarah (Ruyton Girls School Kew)
- Grant, Jack (University HS Parkville)
- Gray, Sarah (Catholic College Sale)
- Grujic, Thomas (Lilydale HS Lilydale)
- Gulle, Kaitlyn (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Guy, Alexander (Melbourne GS Melbourne)
- Hammerschlag, Joshua (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Hammon, Phoebe (St Catherines School Toorak)
- Hare, Cameron (Melbourne HS South Yarra)
- Haward, Rebecca (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Higginbotham, Sarah (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Hooker, Kehndra (Melton Christian College Melton South)
- Hooper, Sarajane (Ararat Community College - Secondary Ararat)
- Howard, Vaughan (Melbourne Rudolf Steiner School Warranwood)
- Hua, Myvan (Keilor Downs College Keilor Downs)
- Hutton, Rebecca (Mentone Girls SC Mentone)
- Jackson, Adam (Xavier College Kew)
- Jayasuriya, Dashintha (Lauriston Girls School Armadale)
- Joiner, Duncan (Trinity GS Kew)
- Jones, Alicia (Carey Baptist GS Kew)
- Josling, Gabrielle (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Jury, Matthew (Wheelers Hill SC Wheelers Hill)
- Kabbabe, Ben (Viewbank College Rosanna)
- Kane, Laura (Newhaven College Newhaven)
- Kinsey, Daniel (Haileybury College Keysborough)
- Klein, Gabileigh (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Kourbasis, Anna (Oakleigh Greek Orthodox College Oakleigh)
- Labiris, Michael (St Bedes College Mentone)
- Lane, Sofija (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Larosa, Rosemaree (Genazzano FCJ Kew)
- Leach, Alexander (Ouyen SC Ouyen)
- Lim, Andrew (Melbourne HS South Yarra)
- Lim, Mathew (St Kevins College Toorak)
- Little, Thomas (Whitefriars College Donvale)
- Loftus, Laura (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Lutfi, Humaira (Frankston HS Frankston)
- Macfarlan, Meg (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Mason, David (Haileybury College Keysborough)
- Mauran, Nicolas (Koonung SC Mont Albert North)
- Maxwell, Jane (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- McCarthy, Thomas (St Kevins College Toorak)
- McCartney, Loretta (St Aloysius College North Melbourne)
- McNamara, Stephanie (Methodist Ladies College Kew)
- Meagher, Zoe (Fintona Girls School Balwyn)
- Megarry, Jessica (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Meredith, Josephine (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Miazoi, Zohra (Monterey SC Frankston North)
- Middleton, Hugh (Yarra Valley GS Ringwood)
- Miller, Kate (Sacre Coeur Glen Iris)
- Mizzi, Stephanie (Genazzano FCJ Kew)
- Moss, Tristan (Trinity GS Kew)
- Nunan, Paul (Xavier College Kew)
- Oh, Victor (Melbourne HS South Yarra)
- Owens, Mark (Brighton GS Brighton)
- Papson, Jacqueline (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Paratz, Elizabeth (Bialik College Hawthorn East)
- Pollard, Amy (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Poyntz, Elly (Echuca HS Echuca)
- Rich, Joseph (St Leonards College Brighton East)
- Rivera, Jenika (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Robson, Sarah (Methodist Ladies College Kew)
- Rodman, Nile (Xavier College Kew)
- Rogers, Shannon (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Rule, John (Carey Baptist GS Kew)
- Russell, Emma (Rutherglen HS Rutherglen)
- Russo, Verity (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Samarasekera, Shenal (Emmaus College Burwood)
- Sempiol, Michael (Trinity GS Kew)
- Sivapalan, Deebthika (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Slabe, Darryl (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Staicu, Alexandra (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Subramaniam, Sanjayan (Melbourne HS South Yarra)
- Subramaniam, Sanjevan (Melbourne HS South Yarra)
- Suter, Stephanie (Catholic College Wodonga)
- Tan, Danny (Scotch College Hawthorn)
- Tang, Connie (Killester College Springvale)
- Taylor, Felicity (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Tilleard, Robert (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Tito, Joel (Melbourne HS South Yarra)
- Tobin, Joanna (Genazzano FCJ Kew)
- Tummel, Angus (Scotch College Hawthorn)
- Vadhanasindhu, Vorapong (Scotch College Hawthorn)
- Wang, Xiao (Balwyn HS Balwyn North)
- Webb, David (Melbourne HS South Yarra)
- Webster, Tamsin (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Wheeler, Lucas (Eltham College Of Education Research)
- Wong, Carmen (Vermont SC Vermont)
- Wood, Jenna (St Helena SC Eltham)
- Xie, Helen (Fintona Girls School Balwyn)
- Younane, Dylan (St Kevins College Toorak)
- Yu, Jenny (MacRobertson Girls HS Melbourne)
46 (175 total)
- Aoun, Monica (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Arney, Edwina (Melbourne Girls College Richmond)
- Arthur, Lucy (Taylors College Melbourne)
- Atkins, Elizabeth (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Augustus, Meghann (Penola Catholic College Broadmeadows)
- Batten, Murray (Emerald SC Emerald)
- Bayard, Brigitte (St Margarets School Berwick)
- Beaver, Sally (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Beesley, Kate (St Columbas College Essendon)
- Bell, David (Xavier College Kew)
- Bhave, Prachi (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Blakey, Amanda (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Bones, Sarah (Buckley Park College Essendon)
- Bradley, Jessica (University HS Parkville)
- Brehaut, Rosemary (Waverley Christian College Wantirna South)
- Brett, Georgina (Genazzano FCJ Kew)
- Carlson, Peta (Emmaus College Burwood)
- Casan, Joshua (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Casey, Kathleen (Siena College Camberwell)
- Casper, Peter (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Chan, Yeekay (Balwyn HS Balwyn North)
- Chen, Jessica (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Chu, Kenis (Haileybury College Keysborough)
- Clarke, Nicholas (Melbourne GS Melbourne)
- Coghlan, Katrina (Ballarat GS Wendouree)
- Cole, Spencer (Trinity GS Kew)
- Coleman, Seamus (St Kevins College Toorak)
- Connell, Cia (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Cook, Jessica (Methodist Ladies College Kew)
- Croy, Khia (Toorak College Mount Eliza)
- Darling, Rowan (Haileybury College Keysborough)
- Davies, Laura (St Margarets School Berwick)
- Davison, Jessica (St Helena SC Eltham)
- Dekievit, Louisa (St Catherines School Toorak)
- Du, Thuong (Keilor Downs College Keilor Downs)
- Ducat, Lauren (Ringwood SC Ringwood)
- Duns, Robin (Melbourne HS South Yarra)
- Edwards, Zoe (Toorak College Mount Eliza)
- Elliott, Eliza (The Geelong College Newtown)
- Farrer, William (Melbourne GS Melbourne)
- Ferretti, Rebecca (Salesian College Sunbury)
- Finlayson, Olivia (Carey Baptist GS Kew)
- Fisher, David (McKinnon SC McKinnon)
- Fong, Kelly (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Fordyce, Stephen (Wanganui Park SC Shepparton)
- Gannan, Tristan (Xavier College Kew)
- Gianni, Laura (St Columbas College Essendon)
- Gillam, Lee (Eltham HS Eltham)
- Golden, Michael (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Goss, Toby (Blackburn HS Blackburn)
- Gould, Edward (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Grant, Kirsten (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Grey, Elizabeth (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Grinton, Alice (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Habib, Monique (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Hall, Katherine (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Hamer, Edward (Melbourne GS Melbourne)
- Hand, John (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Hansen, Luke (Brighton GS Brighton)
- Harvey, Erin (Loreto College Ballarat)
- Heard, Geoffrey (The Geelong College Newtown)
- Henderson, Vivika (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Hewitt, Jason (Salesian College Chadstone)
- Holt, Annabel (Geelong GS Corio)
- Horsey, James (Blackburn HS Blackburn)
- Howden, Stephanie (Sacre Coeur Glen Iris)
- Huang, Jason (Haileybury College Keysborough)
- Huynh, Helen (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Jackson, Daniel (Carey Baptist GS Kew)
- Jaeger, Tess (Warragul Regional College Warragul)
- James, Christopher (Melbourne GS Melbourne)
- Jois, Anup (Melbourne HS South Yarra)
- Jones, Adam (Viewbank College Rosanna)
- Kantzelis, Anastasia (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Karna, Rajiv (Carey Baptist GS Kew)
- Kingsbury, Emma (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Kodituwakku, Lakshinee (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Kopanidis, Paul (Melbourne HS South Yarra)
- Kuo, Annie (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Kwong, Serena (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lackmann, Amelia (St Catherines School Toorak)
- Lacorcia, Matthew (Strathmore SC Strathmore)
- Lawler, Nicholas (Melbourne GS Melbourne)
- Lee, Amanda (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Lennie, Erica (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Leorke, Dale (Robinvale SC Robinvale)
- Leung, Jaclyn (Lauriston Girls School Armadale)
- Liu, Lili (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Ljuhar, Damir (University HS Parkville)
- Lloyd, Evan (Castlemaine SC Castlemaine)
- Loft, Matthew (Melbourne HS South Yarra)
- Lovelock, Nicholas (Carey Baptist GS Kew)
- Low, Edwina (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Ma, Yin (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Mackenzie, Briony (Methodist Ladies College Kew)
- Mamar, Janna (Penola Catholic College Broadmeadows)
- Mannfolk, Julia (St Margarets School Berwick)
- Marson, Laura (Genazzano FCJ Kew)
- Martino, Jeremy (Xavier College Kew)
- Matthews, Danielle (RMIT TAFE Carlton)
- Matthey, Christopher (Xavier College Kew)
- May, Timothy (Trinity GS Kew)
- McAuliffe, Kirsty (Pascoe Vale Girls SC Pascoe Vale)
- McGougan, Bethany (St Margarets School Berwick)
- McKenzie, Shaylee (Rosebud SC Rosebud)
- McLachlan, Ashley (Werribee SC Werribee)
- McNamara, Jack (Xavier College Kew)
- Meek, Jennifer (Huntingtower School Mount Waverley)
- Misaghian, Sahel (Balwyn HS Balwyn North)
- Murray, Kate (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Murray, Rebecca (Mercy Diocesan College Coburg)
- Nandacumaran, Jeykishan (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Newton, Marika (Firbank GS Brighton)
- Ng, Ian (Haileybury College Keysborough)
- Nguyen, Helen (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Nguyen, Michael (Melbourne HS South Yarra)
- Nguyen, Michael (Melbourne HS South Yarra)
- Nguyen, Thao (Gilmore College For Girls Footscray)
- Noske, Catherine (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- OConnell, Emma (Goulburn Valley GS Shepparton)
- ODay, Patrick (Xavier College Kew)
- Oliver, Nicole (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Oluich, Catherine (Mentone Girls GS Mentone)
- Ong, Rachel (Methodist Ladies College Kew)
- Osborne, Naomi (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Paine, Arabella (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Palmer, Jacinta (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Pankhurst, Adam (Newhaven College Newhaven)
- Penrose, Melissa (Sunbury College Sunbury)
- Phillips, Tegan (Lowanna College Newborough)
- Plueckhahn, Tessa (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Poole, Laura (Mirboo North SC Mirboo North)
- Raath, Vanessa (St Peters College Cranbourne)
- Redmond, Daniel (Marcellin College Bulleen)
- Rendell, Stephanie (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Richards, William (Xavier College Kew)
- Rikus, Erin (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Robinson, Thomas (St Kevins College Toorak)
- Sattler, Ashley (St Leonards College Brighton East)
- Sauer, Andrew (St Kevins College Toorak)
- Schmideg, Benjamin (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Seal, Stuart (The Peninsula School Mount Eliza)
- Seedy, Kimberley (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Segrave, Anneke (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Smith, Jessie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Sparrow, Morgan (Camberwell HS Canterbury)
- Spence, Hollie (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Stewartholmes, Olivia (Carey Baptist GS Kew)
- Taylor, Bethany (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Thomas, David (Brighton GS Brighton)
- Torney, Andrea (Loreto College Ballarat)
- Trevenen, Lauren (Mt Clear College Mount Clear)
- Tsokhas, Erifili (Dandenong HS Dandenong)
- Tudor, Edward (Scotch College Hawthorn)
- Turner, Julia (Catholic College Wodonga)
- Vanhaltren, Karen (Wellington SC Mulgrave)
- Verblun, Daniel (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Verwey, Madeline (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Voon, Jianyang (Melbourne HS South Yarra)
- Walton, Joseph (Mirboo North SC Mirboo North)
- Watkinson, Jay (Geelong GS Corio)
- Weerasiri, Rebekah (Methodist Ladies College Kew)
- Weiss, Jacob (Trinity College Colac)
- Wilson, Chloe (Methodist Ladies College Kew)
- Wolfe, Simon (Scotch College Hawthorn)
- Wraight, Harrison (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Xie, Kelly (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Yates, Aaron (Melbourne HS South Yarra)
- Yousef, Justin (Melbourne HS South Yarra)
- Yuen, Agneshiulam (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Zeng, Juliet (Buckley Park College Essendon)
- Zhou, Tom (Brighton GS Brighton)
- Zintschenko, Jessica (The Peninsula School Mount Eliza)
- Zuccala, Elizabeth (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Zwier, Romy (Bialik College Hawthorn East)
45 (240 total)
- Abeysekera, Keshia (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Aitken, Elizabeth (Toorak College Mount Eliza)
- Allman, Daniel (Xavier College Kew)
- Anastasiou, Pamela (Essendon Keilor College Essendon)
- Angsuwatjarakorn, Likit (Xavier College Kew)
- Anstey, Jack (The Peninsula School Mount Eliza)
- Armour, Caroline (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Arnault, Claire (Mirboo North SC Mirboo North)
- Assini, Cathy (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Barrett, Samantha (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Bearlinallardice, Nickolas (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Bell, Sarah (Lilydale HS Lilydale)
- Bennett, Alice (Ruyton Girls School Kew)
- Benson, Richard (Xavier College Kew)
- Besim, Aishe (Kyabram SC Kyabram)
- Bloch, Aaron (Melbourne HS South Yarra)
- Boekel, Pamela (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Bojadzic, Amila (Mentone Girls SC Mentone)
- Brady, Morgan (Presentation College Windsor)
- Brennan, Stephanie (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Brooks, Georgia (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Brotchie, Robin (Melbourne HS South Yarra)
- Brown, Chiara (Oxley College Chirnside Park)
- Brown, Vanessa (Mildura Senior College Mildura)
- Bruce, Stuart (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Bryan, Jessica (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Buchanan, Philippa (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Burd, Serena (Bialik College Hawthorn East)
- Butera, Nicholas (Northcote HS Northcote)
- Butler, Lauren (Ave Maria College Aberfeldie)
- Butt, Craig (St Leonards College Brighton East)
- Butterley, Meaghan (Emerald SC Emerald)
- Byfordsibbing, Cherry (Eltham HS Eltham)
- Cade, Harry (Xavier College Kew)
- Carlon, Tara (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Carroll, Erin (Ballarat GS Wendouree)
- Chambers, Jennifer (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Cheligoy, Stephanie (University HS Parkville)
- Cheng, Joycehoyan (Methodist Ladies College Kew)
- Cheng, Vivian (Balwyn HS Balwyn North)
- Chih, Shaochi (Box Hill HS Box Hill)
- Chilcott, Prudence (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Choong, Jessica (Brentwood SC Glen Waverley)
- Clifford, Joseph (Xavier College Kew)
- Cocks, Andrew (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Code, Thomas (Wesley College Melbourne)
- Coleman, Robert (Xavier College Kew)
- Considine, Gemma (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Cooper, Brendan (Melbourne HS South Yarra)
- Cornell, Zoe (Methodist Ladies College Kew)
- Croggon, Veryan (Ballarat GS Wendouree)
- Crossman, Leah (Bialik College Hawthorn East)
- Crouch, Sarah (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Cunningham, Natalie (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Curtis, Rhoda (Eumemmerring College Hallam)
- Dacosta, Cheryl (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Dascal, Benjamin (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Decampo, Luke (Melbourne GS Melbourne)
- Delahunty, Claire (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Delmenico, Kate (Genazzano FCJ Kew)
- Dewaas, Christopher (Mentone GS Mentone)
- Diamond, Christine (Kew HS Kew East)
- Dillane, Thomas (De La Salle College Malvern)
- Dipasquale, Christopher (Merrilands College Prep-12 Reservoir)
- Ditrocchio, Nadia (John Paul College Frankston)
- Doherty, Erin (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Draudins, Olivia (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Dunn, Mathew (Marist Sion College Warragul)
- Edwards, Natalie (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Egan, Lauren (Genazzano FCJ Kew)
- Elalam, Anoria (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Ellis, Scott (Haileybury College Keysborough)
- Etheve, Megan (Avila College Mount Waverley)
- Finn, Luke (Brighton GS Brighton)
- Fitzgerald, Claire (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Fitzpatrick, William (Carey Baptist GS Kew)
- Forge, Samantha (Wangaratta HS Wangaratta)
- Forrester, Caitlin (Eumemmerring College Hallam)
- Forte, Aden (Melbourne GS Melbourne)
- Foxcroft, Alexandra (St Catherines School Toorak)
- Foxley, Louise (Genazzano FCJ Kew)
- Fuller, Sharon (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Fung, Wilson (Melbourne HS South Yarra)
- Gatt, Jaclyn (Catholic Regional College Sydenham)
- Ghadamian, Farah (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Gibson, Erin (Kings College Warrnambool)
- Gilbert, Alexandra (Geelong GS Corio)
- Gild, Andrew (St Kevins College Toorak)
- Glaubitz, Alison (St Brigids College Horsham)
- Gloury, April (St Columbas College Essendon)
- Golding, Daniel (Mt Clear College Mount Clear)
- Gosling, Elizabeth (Rainbow SC Rainbow)
- Grigg, Jonathan (Melbourne GS Melbourne)
- Gui, Linna (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Gunning, Alexander (Brighton GS Brighton)
- Hall, Anna (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Hall, John (Eltham College Of Education Research)
- Hao, Yuan (Camberwell GS Canterbury)
- Harding, Ashleah (Toorak College Mount Eliza)
- Hauser, Matthew (St Kevins College Toorak)
- Hehir, Emily (Notre Dame College Shepparton)
- Ho, Jessica (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Holden, Vanessa (Firbank GS Brighton)
- Horan, Jemma (Catholic College Sale)
- Hu, Bob (Scotch College Hawthorn)
- Huynh, Andrew (Melbourne GS Melbourne)
- Ireland, Trent (Melbourne GS Melbourne)
- Jackson, Shane (The Peninsula School Mount Eliza)
- Jenkins, Katherine (FCJ Benalla)
- Jenkins, Tara (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Jiang, Ruby (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Johnson, Alisha (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Jones, Hannah (Marian College Myrtleford Myrtleford)
- Jongebloed, Lucy (Catholic Ladies College Eltham)
- Jordan, Melissa (Methodist Ladies College Kew)
- Kaliviotis, Chrisanthi (Methodist Ladies College Kew)
- Kane, Philippa (Fintona Girls School Balwyn)
- Kaufman, Veronica (Methodist Ladies College Kew)
- King, Brent (Mazenod College Mulgrave)
- Kinsella, Roisin (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Kisilevich, Sheina (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Kleinig, Esther (Loreto College Ballarat)
- Kohlman, Jason (McKinnon SC McKinnon)
- Kolac, Alexandra (Blackburn HS Blackburn)
- Koo, Vivian (Tintern Ggs Ringwood East)
- Kourabis, Lefteri (Haileybury College Keysborough)
- Kretzenbacher, Julia (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Larsson, Rebecca (St Margarets School Berwick)
- Leaney, Erica (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Lee, Melissa (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Leow, Sunming (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Lin, Henry (Haileybury College Keysborough)
- Lindquist, Madeleine (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Liu, Feifan (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lopez, Daniel (Balwyn HS Balwyn North)
- Lu, Xingchao (Christian Brothers College St Kilda East)
- Lui, Teresa (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Luu, Belinda (Vermont SC Vermont)
- Maclean, Skye (Star Of The Sea College Gardenvale)
- MacLeod, Sara (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Maglovski, Katherine (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Mak, Ashley (Balwyn HS Balwyn North)
- Manger, Bronwen (Wheelers Hill SC Wheelers Hill)
- Martin, Anna (Methodist Ladies College Kew)
- McBrearty, Elizabeth (Loreto College Ballarat)
- McCoy, James (Trinity GS Kew)
- McErvale, Laura (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- McIlwraith, David (Heathmont College Heathmont)
- McInerney, Jackson (Melbourne HS South Yarra)
- McLennan, Patrick (St Kevins College Toorak)
- Meager, Ella (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Measday, Rebecca (Marian College Ararat)
- Mendonca, Danielle (Genazzano FCJ Kew)
- Mevel, Anna (Mentone Girls GS Mentone)
- Miller, Matthew (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Minns, George (Melbourne GS Melbourne)
- Mitchell, Laura (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Mitchell, Stephanie (Tintern Ggs Ringwood East)
- Moore, Tatum (Wesley College Melbourne)
- Moravski, Stephan (St Bernards College Essendon)
- Moshakis, Tess (Wesley College Melbourne)
- Moss, Ashley (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Muthiah, Siobhan (Methodist Ladies College Kew)
- Mylius, Amy (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Nair, Priyanka (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Neilson, Zoe (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Nelson, Anthony (Xavier College Kew)
- Newton, Emma (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Nguyen, Anh (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Nikakis, Michaela (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Nisbet, Belinda (Woodleigh School Baxter)
- Northcott, Melissa (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- ODay, Thomas (Xavier College Kew)
- Olah, Gabor (Melbourne HS South Yarra)
- Pace, Carmen (Ave Maria College Aberfeldie)
- Pappas, James (Melbourne GS Melbourne)
- Peterson, Stephen (Upwey HS Upwey)
- Pham, Hannah (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Pham, Tin (Brighton GS Brighton)
- Phillips, Campbell (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Pierre, Florence (Waverley Christian College Wantirna South)
- Pitagara, Marvin (Melbourne HS South Yarra)
- Piyatissa, Sudesh (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Price, Felicity (Geelong GS Corio)
- Rajendra, Sindhu (Mentone Girls SC Mentone)
- Redfern, Julia (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Richardson, Jocelyn (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Robb, Adam (Carey Baptist GS Kew)
- Roberts, Georgina (St Catherines School Toorak)
- Robertson, Daniella (Sacre Coeur Glen Iris)
- Robson, Claire (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Rosenberg, Jessica (Bialik College Hawthorn East)
- Rozkin, Kathrin (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Russell, Timothy (Melbourne GS Melbourne)
- Ryan, Sophie (Methodist Ladies College Kew)
- Ryan, Stephanie (St Josephs College Echuca)
- Sahhar, Julian (Scotch College Hawthorn)
- Sarmini, Salma (Camberwell HS Canterbury)
- Sciuto, Anthony (St Kevins College Toorak)
- Scott, Lisa (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Shen, Li (Huntingtower School Mount Waverley)
- Sheridan, Jennifer (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Shi, Le (Scotch College Hawthorn)
- Sivanathan, Radhini (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Sterling, Sara (McKinnon SC McKinnon)
- Stevenson, Hayley (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Strachan, Jacqueline (RMIT TAFE Carlton)
- Straw, Jennifer (Eltham College Of Education Research)
- Taft, William (Melbourne HS South Yarra)
- Tassigiannakis, Eugenia (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Tebeileh, Aseel (RMIT TAFE Carlton)
- Teo, Benjamin (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Thomson, Andrew (Northcote HS Northcote)
- Tieu, Allan (St Kevins College Toorak)
- Tisseverasinghe, Sheryl (Avila College Mount Waverley)
- Traficante, Christopher (Parade College Bundoora)
- Tran, Hien (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Trinh, Kim (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Tunley, Hannah (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Udovicich, Anthea (St Columbas College Essendon)
- Unger, Emily (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Valcanis, Thomas (Melbourne HS South Yarra)
- Vallance, Stephanie (St Josephs College Echuca)
- Varughese, Mark (Xavier College Kew)
- Vickerswillis, Amber (Firbank GS Brighton)
- Walls, Amanda (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Wang, Xiaoqi (Kew HS Kew East)
- Webster, Emma (Braemar College Woodend)
- Whitehead, Abby (Galen College Wangaratta)
- Williams, Alicia (Swan Hill College Swan Hill)
- Wilson, Miriam (Sandringham College Sandringham)
- Wilson, Sarah (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Wilton, Lauren (Genazzano FCJ Kew)
- Wong, Wengwii (Melbourne GS Melbourne)
- Yammas, Marilena (Oakleigh Greek Orthodox College Oakleigh)
- Yeo, Serene (Huntingtower School Mount Waverley)
- Yu, Frank (Trinity GS Kew)
- Zeegers, Elsbeth (Galen College Wangaratta)
- Zhang, Anna (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Zhang, Mo (Balwyn HS Balwyn North)
44 (322 total)
- Adams, Catherine (Avila College Mount Waverley)
- Ainsworth, Gareth (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Alba, Catherine (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Alban, Daniel (Emmaus College Burwood)
- Alevras, Stephen (Melbourne HS South Yarra)
- Allison, Fraser (Melbourne HS South Yarra)
- Andalib, Saad (Samaritan Catholic College Preston)
- Ansell, Brendan (Xavier College Kew)
- Armstrong, Alexandra (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Armyoun, Ayda (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Arnold, Olivia (Rutherglen HS Rutherglen)
- Ashley, Jeremy (McKinnon SC McKinnon)
- Ata, Nadine (Eltham College Of Education Research)
- Bailey, Samuel (Mazenod College Mulgrave)
- Basile, Mark (Catholic Regional College Sydenham)
- Beck, Mardi (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Beissbarth, Jess (Eltham HS Eltham)
- Belski, Ianina (Balwyn HS Balwyn North)
- Berndt, Jessica (Toorak College Mount Eliza)
- Bethell, Nuala (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Bhide, Aditi (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Bielicki, Aku (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Bishop, Alice (Eltham HS Eltham)
- Blackie, Laura (Lauriston Girls School Armadale)
- Blaze, Elizabeth (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Bolitho, Samuel (Xavier College Kew)
- Bolzan, Alexander (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Bortz, Hadley (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Bourke, Michelle (Monivae College Hamilton)
- Broh, Osher (Yeshivah College St Kilda East)
- Bronshtein, Andrei (Melbourne HS South Yarra)
- Brotchie, Eric (Melbourne HS South Yarra)
- Brown, Claire (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Brown, Melanie (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- Brown, Samantha (Aitken College Greenvale)
- Browne, Jade (Sacre Coeur Glen Iris)
- Buczek, Arkadiusz (Mazenod College Mulgrave)
- Bull, Ashlee (St Margarets School Berwick)
- Bunworth, Amy (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Burd, Roxanne (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Burgess, Hamish (Geelong GS Corio)
- Burn, Edwina (St Catherines School Toorak)
- Butt, Benny (Wantirna College Wantirna)
- Byrne, Anna (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Cahn, Clinton (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Callahan, Sadie (Loreto College Ballarat)
- Calley, Thomas (St Kevins College Toorak)
- Campbell, Andrew (Southwood Boys GS - Tintern Ringwood)
- Carey, Constance (Wesley College Melbourne)
- Carnes, Lauren (Williamstown HS Williamstown)
- Cartledge, Elese (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Cattosmith, Hannah (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Charles, Jenna (Camperdown College Camperdown)
- Chen, Mengsha (Balwyn HS Balwyn North)
- Chen, Qianer (St Catherines School Toorak)
- Chen, Shihyao (Trinity GS Kew)
- Chong, Luke (Melbourne HS South Yarra)
- Clarke, Jillian (Benalla College - Faithfull Benalla)
- Coffey, Rachel (Padua College Mornington)
- Cohen, Jessica (Bialik College Hawthorn East)
- Commins, Sally (Geelong GS Corio)
- Concha, Richardson (Werribee SC Werribee)
- Cook, Brydie (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Cooney, Michael (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Cooper, Natasha (Wesley College Melbourne)
- Cooper, Shevaun (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Crehan, Sarah (Santa Maria College Northcote)
- Crock, Fiona (Maranatha Christian School Endeavour Hills)
- Cross, David (Ringwood SC Ringwood)
- Crupi, Michelle (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Cullen, Abby (Maffra SC Maffra)
- Dane, Alexandra (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Davison, Andrea (Killester College Springvale)
- Derrick, Stephanie (Upwey HS Upwey)
- Desilva, Rukmal (Haileybury College Keysborough)
- Dickson, Abbey (Frankston HS Frankston)
- Dickson, Jaimi (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Donaldson, Lucy (Frankston HS Frankston)
- Douglas, Ned (Melbourne HS South Yarra)
- Dsouza, Melanie (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Dugan, Ekim (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Eddy, James (Carey Baptist GS Kew)
- Ellis, Ashleigh (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Evans, Mathilda (University HS Parkville)
- Fairbairn, Louise (Firbank GS Brighton)
- Farrell, Amanda (Genazzano FCJ Kew)
- Feiner, Anne (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Fermelis, Charissa (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Fernandes, Sophia (Kilbreda College Mentone)
- Finney, Joanna (Wesley College Melbourne)
- Foda, Adel (Box Hill HS Box Hill)
- Fong, Jonathan (St Michaels GS St Kilda)
- Fong, Nathan (Carey Baptist GS Kew)
- Foo, James (Melbourne GS Melbourne)
- Frazzetto, Elise (Siena College Camberwell)
- Friesen, Shelley (Girton GS Ltd Bendigo)
- Fry, Rachael (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Furletti, Rachele (Genazzano FCJ Kew)
- Furphy, Ella (Notre Dame College Shepparton)
- Fysh, Lachlan (Yarra Valley GS Ringwood)
- Genova, Hannah (Luther College Croydon)
- Gersh, Elon (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Goddard, Stephen (Melbourne GS Melbourne)
- Goldberg, Ashley (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Gong, Yimeng (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Gregory, Patrick (St Kevins College Toorak)
- Griffiths, Elizabeth (Genazzano FCJ Kew)
- Grogan, Anna (Galen College Wangaratta)
- Gu, Yingjun (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Guerra, Luca (St Bernards College Essendon)
- Guo, Wayne (Balwyn HS Balwyn North)
- Gutnick, Zahava (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Guz, Angelica (Toorak College Mount Eliza)
- Hamblin, Peter (De La Salle College Malvern)
- Hamit, Victoria (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Hammond, Caitlyn (Clonard College Geelong West)
- Handscombe, Celia (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Harut, Michael (Melbourne HS South Yarra)
- Hawe, Sarah (Brighton SC Brighton East)
- Hetherington, Michael (Scotch College Hawthorn)
- Ho, Melissa (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Hof, Stephanie (Kilbreda College Mentone)
- Hoffman, Ariele (Methodist Ladies College Kew)
- Hogan, Jessica (Ouyen SC Ouyen)
- Hong, Alice (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Hopkins, Erica (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Houghton, Michael (Carey Baptist GS Kew)
- Houhoulas, George (Salesian College Chadstone)
- Hughes, Nicole (Wesley College Melbourne)
- Huynh, Allan (Kew HS Kew East)
- Hwa, Ashleen (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Indralingam, Indika (McKinnon SC McKinnon)
- Jaffe, Anna (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- James, Lucy (Methodist Ladies College Kew)
- Jansen, Mark (Kingswood College Box Hill)
- Jardine, Christa (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Jeppe, Sophie (Dromana SC Dromana)
- Jolly, Callan (Camberwell GS Canterbury)
- Kalac, Laura (Genazzano FCJ Kew)
- Kearton, Annika (Emerald SC Emerald)
- Kennedy, Johanna (Clonard College Geelong West)
- Kidd, Sarah (Genazzano FCJ Kew)
- Kilmister, Jacob (St Kevins College Toorak)
- Kim, Hana (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Kiteley, Joel (Melbourne HS South Yarra)
- Koch, Chelsea (Siena College Camberwell)
- Kohn, Judith (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Lacey, Ryan (Bacchus Marsh College Bacchus Marsh)
- Laska, Alexander (Melbourne GS Melbourne)
- Lau, Jeffrey (Melbourne GS Melbourne)
- Lawrence, Ashley (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Lawrie, James (Xavier College Kew)
- Lee, Cheow (Melbourne HS South Yarra)
- Lee, Jana (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Lee, Robyn (Firbank GS Brighton)
- Lennon, Stephanie (Genazzano FCJ Kew)
- Leung, Ashley (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Li, Qinglu (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Li, William (Melbourne HS South Yarra)
- Lingard, Katherine (Methodist Ladies College Kew)
- Liu, Yixuan (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Lloyd, Anita (Ararat Community College - Secondary Ararat)
- Low, Naomi (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Lui, Bonnie (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Mahoney, Claire (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Maneck, Bhavik (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Mantesso, Kyle (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Marinelli, Joseph (Xavier College Kew)
- Matthys, Justin (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- McCracken, Sarah (Cae Melbourne)
- McCullough, Kathryn (Firbank GS Brighton)
- McCullough, Wendy (Croydon SC Croydon)
- McDougall, Bianca (Kyabram SC Kyabram)
- McInerney, Carmel (Star Of The Sea College Gardenvale)
- McKenna, Michael (Xavier College Kew)
- McKenzie, Tess (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- McKinley, Benjamin (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- McLachlan, Hamish (St Leonards College Brighton East)
- McNally, Kathryn (Vermont SC Vermont)
- Meney, Jessica (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Merry, Alicia (The Knox School Wantirna South)
- Mitic, Tamara (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Monypenny, Kate (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Moore, Matthew (Xavier College Kew)
- Morton, Joel (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Mui, Loretta (St Catherines School Toorak)
- Murray, Jessica (Sunbury College Sunbury)
- Murray, Phoebe (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Mursell, Richard (Scotch College Hawthorn)
- Nanayakkara, Jason (Mentone GS Mentone)
- Nguo, Christine (Box Hill HS Box Hill)
- Nguyen, David (St Pauls College Altona North)
- Nguyen, Kathy (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Nguyen, Victoria (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Nguyen, Vincent (Mazenod College Mulgrave)
- Norman, Shane (Berwick SC Berwick)
- Noronho, Keshia (Hampton Park SC Hampton Park)
- Nunan, Joshua (Eltham College Of Education Research)
- Nunn, Laurie (Toorak College Mount Eliza)
- Oaten, Kate (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- OBrien, Julia (Clonard College Geelong West)
- Osborn, Joe (The King David School Armadale)
- Packwood, Lucy (Sacre Coeur Glen Iris)
- Paldus, Barbora (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Park, Manse (Scotch College Hawthorn)
- Parkes, Gila (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Parks, Lisamarie (Carey Baptist GS Kew)
- Parry, Selina (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Pascoe, Heather (Mildura Senior College Mildura)
- Patel, Pooja (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Patterson, Helen (Genazzano FCJ Kew)
- Pels, Mallory (Frankston HS Frankston)
- Perry, Alexandra (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Pham, Camha (St Albans SC St Albans)
- Phillips, Sophie (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Pienkos, Frances (Genazzano FCJ Kew)
- Pinto, Shane (St Bernards College Essendon)
- Pollard, Brenton (Haileybury College Keysborough)
- Prabahran, Ashvind (Mentone GS Mentone)
- Premachandran, Sarah (Killester College Springvale)
- Prentice, Pascal (Trinity GS Kew)
- Priestley, Jonathan (Brighton GS Brighton)
- Procter, Kate (John Paul College Frankston)
- Prowse, Fiona (St Catherines School Toorak)
- Prowse, Hilary (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Raftopoulos, James (Carey Baptist GS Kew)
- Raghavan, Suresh (Melbourne HS South Yarra)
- Rait, Nicholas (Trinity GS Kew)
- Rammohan, Amrutha (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Ratnayake, Ilmi (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Reidy, David (Melbourne HS South Yarra)
- Reinalda, Allegra (Princes Hill SC Carlton North)
- Reiners, Claudia (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Rhodes, Felicity (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Ribbons, Kara (Melbourne Girls College Richmond)
- Riddoch, Alexandra (Carey Baptist GS Kew)
- Ridgwayfaye, Anna (Wangaratta HS Wangaratta)
- Rieusset, Stella (Melbourne Girls College Richmond)
- Righetti, James (Melbourne GS Melbourne)
- Rizmal, Zalika (Monbulk College Monbulk)
- Robertson, Hannah (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Robsongarth, Justine (Loyola College Watsonia)
- Rogerson, Sara (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Rosenbaum, Yoel (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Rosenfield, Timothy (Trinity GS Kew)
- Rumbold, David (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Rusden, Stephanie (St Catherines School Toorak)
- Russell, Tegan (Brauer College Warrnambool)
- Saltau, Edward (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Sandri, Jayne (Presentation College Windsor)
- Sankar, Meenakshi (Genazzano FCJ Kew)
- Saunders, Melissa (FCJ Benalla)
- Saw, Tiongtjin (Balwyn HS Balwyn North)
- Scafidi, Angela (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Scarlata, Alexa (St Aloysius College North Melbourne)
- Selimovic, Merima (Hampton Park SC Hampton Park)
- Semmens, Rachel (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Serong, Sophie (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Sever, Lacey (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Shaw, Sarah (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Sheridan, Ellen (Catholic College Wodonga)
- Shi, Jieyu (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Shortis, Emma (Strathmore SC Strathmore)
- Shtoltsenberg, Rachelle (Bialik College Hawthorn East)
- Silvapulle, Stephen (St Kevins College Toorak)
- Silverii, Adam (St Kevins College Toorak)
- Singh, Martin (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Smith, Analeise (Loreto College Ballarat)
- Smith, Peter (Melbourne GS Melbourne)
- Snell, Laura (Kingswood College Box Hill)
- Spiller, Julian (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Stephens, Vilija (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Suen, Benjamin (Xavier College Kew)
- Sutton, Amy (Methodist Ladies College Kew)
- Swinburne, James (Scotch College Hawthorn)
- Swinden, Angela (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Szokovski, Miriam (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Szondy, Julia (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Takeuchi, Ayano (Fintona Girls School Balwyn)
- Tan, Sarah (Methodist Ladies College Kew)
- Tan, Yueli (Balwyn HS Balwyn North)
- Tanase, Bianca (St Michaels GS St Kilda)
- Tizi, Stephanie (Firbank GS Brighton)
- Tomasich, Loren (Waverley Christian College Wantirna South)
- Tong, Janet (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Tooth, Giselle (Methodist Ladies College Kew)
- Tremayne, Samuel (Melbourne HS South Yarra)
- Tse, Shirlaine (Balwyn HS Balwyn North)
- Tsoi, Douglas (Melbourne GS Melbourne)
- Tsolos, Athanasia (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Ung, Natasha (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Unitt, Melanie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Usher, Lauren (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Valentini, Jessica (Ave Maria College Aberfeldie)
- Vass, Jessica (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Vincentsmith, Matthew (St Josephs Regional College Ferntree Gully)
- Volpert, Maryanna (Firbank GS Brighton)
- Walsh, Clare (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Walsh, Laura (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Walsh, Rachael (Methodist Ladies College Kew)
- Wathiyage, Dasun (Melbourne HS South Yarra)
- Watty, Prue (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Waugh, Rachel (Genazzano FCJ Kew)
- Weeraratne, Charith (Mentone GS Mentone)
- Weragoda, Simone (Lauriston Girls School Armadale)
- Wesson, Claire (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- White, Genevieve (Methodist Ladies College Kew)
- White, Jacob (Eltham College Of Education Research)
- Whittle, Amy (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Whyte, Sian (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Williams, Stephen (St Kevins College Toorak)
- Williamson, Joanne (Mortlake College Mortlake)
- Wilson, Alexander (Melbourne GS Melbourne)
- Wiltshire, Trent (Mentone GS Mentone)
- Woodman, Lauren (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Woolcock, Eliza (The Peninsula School Mount Eliza)
- Yeung, Christine (Lauriston Girls School Armadale)
- Zalcman, Emma (Methodist Ladies College Kew)
- Zanatta, Benjamin (Scotch College Hawthorn)
- Zhang, Yinhong (Firbank GS Brighton)
- Ziinowillis, Cinzia (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Zoppos, Eloise (Avila College Mount Waverley)
43 (417 total)
- Abalo, Melissa (Balwyn HS Balwyn North)
- Agostinelli, Brigette (Santa Maria College Northcote)
- Ali, Hussain (Xavier College Kew)
- Allanadale, Bridget (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Anastasiou, Helen (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Anderson, Gabriel (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Anile, Emily (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Arden, Clare (Lauriston Girls School Armadale)
- Arico, Sandra (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Ariyawansa, Chanika (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Aron, Leah (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Aulsebrook, Geoffrey (Melbourne GS Melbourne)
- Axford, Elyse (Brentwood SC Glen Waverley)
- Aylward, Catherine (Ruyton Girls School Kew)
- Azaria, Tahlia (McKinnon SC McKinnon)
- Azoor, Rahab (Maranatha Christian School Endeavour Hills)
- Bagot, Kimberley (Thomas Carr College Tarneit)
- Bakker, Simon (Melbourne HS South Yarra)
- Ballinger, Rachel (Brauer College Warrnambool)
- Bateup, Brianna (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Beaton, John (Melbourne HS South Yarra)
- Beratis, Peter (St Kevins College Toorak)
- Beros, Anna (Presentation College Windsor)
- Best, Daniel (Ballarat SC Ballarat)
- Betts, Timothy (Mooroolbark College Mooroolbark)
- Binnington, Elise (Brighton SC Brighton East)
- Blandford, Anita (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Blidman, Victoria (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Blyth, Andrew (Frankston HS Frankston)
- Bond, Stephanie (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Borrie, Sarah (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Bourke, Genevieve (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Bourke, Kate (Cobram SC Cobram)
- Bowden, Olivia (Toorak College Mount Eliza)
- Boyd, Luke (Marcellin College Bulleen)
- Bradley, Eliza (Woodleigh School Baxter)
- Bramble, Rhianwen (Huntingtower School Mount Waverley)
- Brennan, Bridget (Marian College Ararat)
- Brookes, Jennifer (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Brown, Marika (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Browne, Edward (Eltham College Of Education Research)
- Brunton, Daniel (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Burchell, Emma (Warrnambool College Warrnambool)
- Burns, Stuart (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Burr, Amy (Waverley Christian College Wantirna South)
- Butler, Natalie (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Butterworth, Jacinta (Brentwood SC Glen Waverley)
- Caldwell, Caitlin (Catholic Ladies College Eltham)
- Cammerman, Adam (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Carrascalaoheard, Jessica (Mentone Girls SC Mentone)
- Carter, Emily (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Carthew, Michael (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Catanchin, Melanie (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Chambers, Ruth (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Chan, Cheeying (Methodist Ladies College Kew)
- Chan, Victoria (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Chemali, Mark (St Kevins College Toorak)
- Chen, Jessie (Fintona Girls School Balwyn)
- Chen, Jiyuan (Melbourne HS South Yarra)
- Cheng, Phoebe (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Chiang, Alan (Trinity GS Kew)
- Chidzey, Andrew (The Geelong College Newtown)
- Chingareva, Natasha (Brighton SC Brighton East)
- Chook, Tabitha (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Cioban, Delia (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Ciopraga, Colin (Melbourne HS South Yarra)
- Clarkson, Benjamin (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Clifford, Jacinta (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Coates, Tracey (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Cole, Stacey (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Collins, Kade (Ballarat GS Wendouree)
- Constantine, Christopher (Carey Baptist GS Kew)
- Cosstick, Adrian (Huntingtower School Mount Waverley)
- Cox, Eden (Camberwell HS Canterbury)
- Cramer, Joel (Koonung SC Mont Albert North)
- Cresp, Jason (Eltham College Of Education Research)
- Cronin, Daniel (Carey Baptist GS Kew)
- Crosby, Katherine (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Crossley, Belinda (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Cukierman, Michael (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Culhane, Jessica (Melbourne Girls College Richmond)
- Cunningham, Amy (Vermont SC Vermont)
- Curry, Austen (Balwyn HS Balwyn North)
- Dack, Stephen (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Dai, Diana (Fintona Girls School Balwyn)
- Dambrosio, Joshua (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Daniher, Lauren (Genazzano FCJ Kew)
- Davis, Penelope (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Declase, Rochelle (St Monicas College Epping)
- Deleon, Loufatima (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Delosa, Jack (Brighton GS Brighton)
- Dempsey, Carolyn (Sacre Coeur Glen Iris)
- Deng, Amy (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Derrico, Rachel (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Dilley, Russell (Yarra Valley GS Ringwood)
- Dilorenzo, Lauren (St Monicas College Epping)
- Ding, Alaine (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Dinh, Tam (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Donaldson, Nicholas (Woodleigh School Baxter)
- Donovan, Jade (Cae Melbourne)
- Douglas, Farley (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Doyle, Alyssa (Cohuna SC Cohuna)
- Dwyer, Alice (Luther College Croydon)
- Edwards, Phillipa (Carey Baptist GS Kew)
- Elias, Joshua (Bialik College Hawthorn East)
- Elliott, Aimee (Toorak College Mount Eliza)
- Ellis, Paige (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Eva, Richard (Scotch College Hawthorn)
- Fang, Huici (Balwyn HS Balwyn North)
- Fennelly, Teresa (Clonard College Geelong West)
- Fernandes, Luke (Parade College Bundoora)
- Fernando, Natashya (Santa Maria College Northcote)
- Fishwick, Miriam (Eltham HS Eltham)
- Fitzgerald, Briana (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Flanagan, Laura (The Peninsula School Mount Eliza)
- Flemming, Mimi (Geelong GS Corio)
- Flint, Sarah (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Florez, Catalina (St Columbas College Essendon)
- Flynn, Dominic (Xavier College Kew)
- Foenander, Tristan (Scotch College Hawthorn)
- Foggie, Belinda (Bentleigh SC Bentleigh East)
- Foley, Matthew (Melbourne GS Melbourne)
- Fonda, Natalie (RMIT TAFE Carlton)
- Fonseca, Raylyn (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Fowler, Caitlin (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Fraser, Emma (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Freezer, Emily (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- French, Meagan (Mentone Girls SC Mentone)
- Gale, Laura (The Knox School Wantirna South)
- Garrard, Kate (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Garuccio, Jordan (St Kevins College Toorak)
- Gatt, Charlene (St Albans SC St Albans)
- Gerber, Stephen (Salesian College Chadstone)
- Gilbert, Felicity (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Gochian, Zepure (Luther College Croydon)
- Godfrey, Natasha (Kew HS Kew East)
- Godwin, Samantha (East Doncaster SC Doncaster East)
- Goh, Jonathan (Melbourne GS Melbourne)
- Gonzales, Monikka (Catholic Ladies College Eltham)
- Gooley, Samuel (Melbourne GS Melbourne)
- Gorman, Claire (Genazzano FCJ Kew)
- Gray, Ashini (Methodist Ladies College Kew)
- Greasley, Melanie (Carey Baptist GS Kew)
- Griffin, Aaron (Brighton GS Brighton)
- Griffiths, Hugh (Sandringham College Sandringham)
- Grima, Maryrose (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Guest, Madeleine (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Gullaci, Francesca (Carey Baptist GS Kew)
- Gunasekera, Christine (Firbank GS Brighton)
- Gunawardena, Charika (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Gunn, Rebekah (Waverley Christian College Wantirna South)
- Hagen, Rebekka (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Hajhusein, Salma (Doncaster SC Doncaster)
- Hakim, Sandra (Padua College Mornington)
- Halemba, Soomee (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Hall, Melissa (Catholic College Wodonga)
- Hall, Natalie (Berwick SC Berwick)
- Harding, Sally (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Harkinscross, Rebecca (Apollo Bay P-12 College Apollo Bay)
- Hawkins, Ashlea (Maffra SC Maffra)
- Haycox, Jack (St Leonards College Brighton East)
- Hele, Lauren (Norwood SC Ringwood)
- Heppner, Eloise (Koonung SC Mont Albert North)
- Hillel, Joseph (Carey Baptist GS Kew)
- Hilliard, Emily (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Hillsley, Sarah (Catholic Ladies College Eltham)
- Hodgens, Glenn (Rochester SC Rochester)
- Holloway, Edmund (Xavier College Kew)
- Horat, Elisha (Wantirna College Wantirna)
- Horden, Alana (Tintern Ggs Ringwood East)
- Howe, Kitty (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Hu, Chen (McKinnon SC McKinnon)
- Huang, Yi (Melbourne HS South Yarra)
- Hubber, Michael (Xavier College Kew)
- Hughan, Brendan (Emmaus College Burwood)
- Hughes, Helen (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Hutton, Lewis (Trinity GS Kew)
- Hynes, David (The Geelong College Newtown)
- Ibbott, Gabriella (Victorian College Of The Arts Secondary School Southbank)
- Ireland, Stephen (Donvale Christian College Donvale)
- Jalland, Astrid (St Catherines School Toorak)
- Jayemanne, Suren (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Jeffers, Kerry (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Jennings, David (Brighton GS Brighton)
- Jennings, Kristie (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Jolly, Laura (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Jones, Adam (Huntingtower School Mount Waverley)
- Junor, Susannah (Cae Melbourne)
- Kabel, Daniel (Camberwell GS Canterbury)
- Kalimniou, Callie (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Kaplan, Nathan (Brighton GS Brighton)
- Kapoor, Mahima (Eltham College Of Education Research)
- Karanfilovska, Daniela (Maribyrnong SC Maribyrnong)
- Katz, Rowena (Methodist Ladies College Kew)
- Kean, Thomas (Sacred Heart College Kyneton)
- Kennett, Sally (Firbank GS Brighton)
- Kersing, Emily (Eltham HS Eltham)
- King, Emma (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Kite, Amanda (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Knape, Emmalee (Eltham HS Eltham)
- Koh, Suann (Gladstone Park SC Gladstone Park)
- Kotova, Alexandra (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Kovacevic, Clarissa (Killester College Springvale)
- Kovess, Timothy (De La Salle College Malvern)
- Krulis, Jessica (Bialik College Hawthorn East)
- Lai, Courtney (Mentone GS Mentone)
- Lam, Kim (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Landau, Kara (Bialik College Hawthorn East)
- Langdon, Joanne (Clonard College Geelong West)
- Langford, Jaclyn (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Lebransky, Elliot (Trinity GS Kew)
- Lee, Alexander (Melbourne HS South Yarra)
- Lee, Yensen (St Kevins College Toorak)
- Liem, Lilian (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Liew, Edward (Balwyn HS Balwyn North)
- Lind, Samantha (Karingal Park SC Frankston)
- Lipert, Mark (St Johns Regional College Dandenong)
- Lipski, Avital (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Llewellyn, Rachaelkate (Melbourne Girls College Richmond)
- Lombardi, Paul (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Loriot, Sarahjane (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Lucente, Natalia (Lauriston Girls School Armadale)
- Macintyre, Beatrix (Wesley College Melbourne)
- Mackenzie, Sally (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Mackinnon, Alexander (Padua College Mornington)
- Malik, Sana (Eumemmerring College Hallam)
- Manks, Kathryn (The Geelong College Newtown)
- Marchesani, James (St Kevins College Toorak)
- Markowitz, Adam (Melbourne HS South Yarra)
- Martinus, Sarah (Siena College Camberwell)
- Maselli, Tanya (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Mathews, Jennifer (Norwood SC Ringwood)
- Matijevic, Aimee (Catholic Regional College Sydenham)
- McCormack, Julie (Galen College Wangaratta)
- McCraemoore, Lia (Williamstown HS Williamstown)
- McCredie, Thomas (Melbourne GS Melbourne)
- McDermott, Megan (Carey Baptist GS Kew)
- McIntosh, Laura (Toorak College Mount Eliza)
- McKendry, Emily (Ruyton Girls School Kew)
- McKenney, Nicole (Genazzano FCJ Kew)
- McNally, Brianna (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- McNamee, Natalie (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- McNish, Gillian (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Mether, Naomi (Frankston HS Frankston)
- Michaelides, Katerina (Balwyn HS Balwyn North)
- Miller, Michelle (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Minas, Mary (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Minett, Katherine (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Mirimanian, Edita (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Misso, Josephine (Siena College Camberwell)
- Molloy, Joanna (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Moloney, Adele (Presentation College Windsor)
- Monaghan, Olivia (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Moncur, Elise (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Morgan, Bradley (Pembroke SC (Senior) Mooroolbark)
- Morris, Andrew (Camberwell HS Canterbury)
- Morris, Hannah (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Mudumba, Sheetal (Melbourne Girls College Richmond)
- Muiznieks, Simon (University HS Parkville)
- Murphy, Isabelle (Methodist Ladies College Kew)
- Murray, Annette (Dromana SC Dromana)
- Nannegari, Abhishek (Melbourne HS South Yarra)
- Nelson, Vanessa (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Newbold, Charlotte (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Ng, Huiyi (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Ngo, Nhat (Melbourne HS South Yarra)
- Nguyen, Andrew (Marcellin College Bulleen)
- Nguyen, Christopher (Rowville SC Rowville)
- Nguyen, Huan (Melbourne HS South Yarra)
- Nguyen, Mylinh (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Nickels, Kimberley (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Nicolazzo, Stephen (St Bernards College Essendon)
- Ninkovic, Iva (Gladstone Park SC Gladstone Park)
- Nzenza, Kumbirai (University HS Parkville)
- OBrien, Brigid (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- OConnell, Anita (Monivae College Hamilton)
- Ogilvie, Annilea (Catholic College Sale)
- OGorman, Robert (St Bedes College Mentone)
- ORorke, Lara (St Catherines School Toorak)
- Oxford, Sophie (Kyabram SC Kyabram)
- Paas, Michael (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Palmer, Daniel (Xavier College Kew)
- Paraskevakis, Alexandra (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Parfett, Vanessa (Tintern Ggs Ringwood East)
- Parish, Kelly (Horsham College Horsham)
- Parthasarathy, Niranjana (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Paterson, Amanda (Lauriston Girls School Armadale)
- Patti, Jessica (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Pattison, Vanessa (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Paul, Robert (Melbourne HS South Yarra)
- Pearce, Jessica (Cae Melbourne)
- Pereira, Craig (St Kevins College Toorak)
- Perlesz, Lani (University HS Parkville)
- Perry, Daniel (Camberwell GS Canterbury)
- Peyton, Daniel (Trinity GS Kew)
- Phan, Kathy (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Poh, Bryan (Melbourne HS South Yarra)
- Possart, Sarah (Traralgon SC Traralgon)
- Pow, Amanda (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Power, Victoria (Ruyton Girls School Kew)
- Preece, Georgia (Padua College Mornington)
- Pretty, Jacqueline (Kilbreda College Mentone)
- Prince, Lauren (Mercy Diocesan College Coburg)
- Pshenichner, Katerina (Wesley College Melbourne)
- Quenault, Laura (Braemar College Woodend)
- Ralli, Gemma (St Josephs College Mildura)
- Rapajic, Jovana (Karingal Park SC Frankston)
- Ratcliffe, Liam (Marcellin College Bulleen)
- Rauff, Melissa (St Margarets School Berwick)
- Rayner, Johanna (Ballarat GS Wendouree)
- Read, Lachlan (Melbourne GS Melbourne)
- Reddy, Zoe (McKinnon SC McKinnon)
- Reeve, Courtney (Genazzano FCJ Kew)
- Revell, Emily (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Reynolds, Abbey (Western Port SC Hastings)
- Reynolds, Michael (Western Port SC Hastings)
- Rice, Jacinta (Castlemaine SC Castlemaine)
- Rimington, Cameron (Carey Baptist GS Kew)
- Ring, Alexander (Melbourne HS South Yarra)
- Robertson, Beau (Melbourne GS Melbourne)
- Robjant, Wendy (Chisholm Institute - Frankston Frankston)
- Ronalds, Jacqui (Eltham College Of Education Research)
- Rosevear, Michelle (Tintern Ggs Ringwood East)
- Ross, Amanda (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Rowland, Megan (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Rubinstein, Nikki (The King David School Armadale)
- Rudd, Jesse (St Josephs College Newtown)
- Rumbold, Laurie (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Rupanagudi, Preethi (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Sachinidis, Nadene (Melbourne Girls College Richmond)
- Salvaire, Rebekah (Benalla College - Faithfull Benalla)
- Sappideen, Inshani (Huntingtower School Mount Waverley)
- Scaf, Byron (Wesley College Melbourne)
- Schepisi, Daniel (Melbourne GS Melbourne)
- Schnall, Tamara (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Schultz, David (Eltham College Of Education Research)
- Scott, Amanda (Ruyton Girls School Kew)
- Scundi, Angela (The Peninsula School Mount Eliza)
- Sedghifar, Alisa (University HS Parkville)
- Seferth, Ashley (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Shahzadi, Sandra (Doncaster SC Doncaster)
- Shan, David (Melbourne HS South Yarra)
- Shand, Peter (Carey Baptist GS Kew)
- Shanthikumar, Shivanthan (Trinity GS Kew)
- Shaw, Lucy (Fintona Girls School Balwyn)
- Sheehan, Sophie (St Catherines School Toorak)
- Shen, Li (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Shiels, Katherine (St Catherines School Toorak)
- Silverwood, David (Scotch College Hawthorn)
- Sim, Daryl (Haileybury College Keysborough)
- Smith, Natalie (Firbank GS Brighton)
- Southwick, Meilisa (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Speranza, Natalie (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Sprague, Benjamin (Bundoora SC Bundoora)
- Strmota, Marija (St Albans SC St Albans)
- Su, Elizabeth (Viewbank College Rosanna)
- Summons, Andrew (Melbourne GS Melbourne)
- Sun, Dayin (Melbourne HS South Yarra)
- Sun, Mandy (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Swinnerton, Lucie (Ruyton Girls School Kew)
- Szarski, Martin (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Tallarida, Arturo (Brighton SC Brighton East)
- Taylor, Benjamin (Eltham College Of Education Research)
- Taylor, Mardi (Methodist Ladies College Kew)
- Teo, David (Melbourne HS South Yarra)
- Teoh, Victoria (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Terenyi, Leon (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Thai, Angel (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Thorogood, Vicki (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Tolson, Amanda (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Tommasini, Daniel (St Johns Regional College Dandenong)
- Tran, Dzung (Melbourne Girls College Richmond)
- Tran, Mylien (Killester College Springvale)
- Tran, Vi (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Trelease, Rebecca (Catholic College Wodonga)
- Trengove, Laura (Methodist Ladies College Kew)
- Tsiang, Timothy (Geelong GS Corio)
- Tsiligiannis, Sophia (Methodist Ladies College Kew)
- Valentine, Laura (Blackburn HS Blackburn)
- Vanzandvliet, Piers (Melbourne GS Melbourne)
- Varatharajah, Kapilan (Melbourne HS South Yarra)
- Vassallo, Katherine (Ave Maria College Aberfeldie)
- Vella, Luke (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Verghese, Mary (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Vermaas, Joel (Emmaus College Burwood)
- Verwey, Dane (Haileybury College Keysborough)
- Vo, Huy (Melbourne HS South Yarra)
- Wallace, Ashlee (Boronia Heights College Boronia)
- Walsh, Lucy (The Geelong College Newtown)
- Waltonhealey, Nicholas (Northcote HS Northcote)
- Wang, Linda (Toorak College Mount Eliza)
- Watterson, Elizabeth (Waverley Christian College Wantirna South)
- Weekley, Emma (Ruyton Girls School Kew)
- Weeratunga, Madusha (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Wen, Vincent (Templestowe College Templestowe Lower)
- Wickramaarachchi, Suran (Melbourne HS South Yarra)
- Wight, Kimberley (Norwood SC Ringwood)
- Wilkie, Helen (Mentone Girls SC Mentone)
- Wilkinson, Sam (De La Salle College Malvern)
- Williams, James (Melbourne GS Melbourne)
- Willingham, Andrew (Carey Baptist GS Kew)
- Wilson, Stephanie (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Wiltshiresmith, Louise (Mildura Senior College Mildura)
- Wise, Zoe (St Leonards College Brighton East)
- Wong, Alison (Thomas Carr College Tarneit)
- Woodard, Luke (Melbourne HS South Yarra)
- Wright, Claudine (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Wright, Erinne (Padua College Mornington)
- Xie, Robert (Melbourne HS South Yarra)
- Yau, Winglun (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Yeoh, Karen (Lauriston Girls School Armadale)
- Young, Felicity (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Zhang, David (Melbourne HS South Yarra)
- Zhou, Yuting (Balwyn HS Balwyn North)
- Zhu, Leigh (Melbourne HS South Yarra)
- Zimmerman, Jonathan (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Zucker, Talia (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
42 (534 total)
- Abeyrama, Buddhika (Blackburn HS Blackburn)
- Abraham, Rachael (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Achamyeleh, Reqik (Footscray City College Footscray)
- Acharyya, Ishita (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Adam, James (Blackburn HS Blackburn)
- Agosta, Laura (Ave Maria College Aberfeldie)
- Akhidenor, Leonie (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Akula, Krishna (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Alexander, Phillip (RMIT TAFE Carlton)
- Allen, Elizabeth (Sunbury Downs SC Sunbury)
- Allen, Thomas (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Ally, Sarah (Lyndale SC Dandenong North)
- Ang, Liming (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Annand, Lisa (Highvale SC Glen Waverley)
- Antonellos, Steven (East Doncaster SC Doncaster East)
- Apostolopoulos, Irene (Avila College Mount Waverley)
- Aprile, Amber (Firbank GS Brighton)
- Arnott, Peter (Parade College Bundoora)
- Arthur, Caitlin (The Geelong College Newtown)
- Ashton, Michelle (Strathmore SC Strathmore)
- Assini, Renato (Mazenod College Mulgrave)
- Attard, Daniel (Braemar College Woodend)
- Austin, Luke (Whitefriars College Donvale)
- Avital, Gary (Bialik College Hawthorn East)
- Babic, Jelena (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Baic, Natalie (Avila College Mount Waverley)
- Bamford, Jemma (Sale College Sale)
- Banks, Steven (Melbourne HS South Yarra)
- Barrance, Claire (Mirboo North SC Mirboo North)
- Barresi, Laura (Kyabram SC Kyabram)
- Bartolo, Kristina (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Bast, Sallyann (Benalla College - Faithfull Benalla)
- Bates, Rebecca (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Baumanisstils, Liga (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Bedi, Manmeet (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Bell, Erica (Eltham College Of Education Research)
- Bellairs, Gregory (Camberwell GS Canterbury)
- Biggs, Michelle (Siena College Camberwell)
- Bilgi, Pavaman (Parkdale SC Mordialloc)
- Bird, Emma (Western Heights College Geelong North)
- Blunsdon, Courtney (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Bonnici, Stephanie (Mentone Girls SC Mentone)
- Bourke, Jenna (Loyola College Watsonia)
- Bowmanderrick, Sophia (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Box, Matthew (Beechworth SC Beechworth)
- Brady, Ashleigh (Mentone Girls GS Mentone)
- Brain, Helena (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Bramwell, Olivia (Ruyton Girls School Kew)
- Brcan, Anthony (Catholic Regional College Sydenham)
- Brightling, Jennifer (Geelong GS Corio)
- Broner, Miriam (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Brook, Megan (St Columbas College Essendon)
- Brown, Catherine (Tintern Ggs Ringwood East)
- Brown, Jarrett (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Brudenell, Mark (Frankston HS Frankston)
- Burge, David (Diamond Valley College Diamond Creek)
- Burns, Erin (Damascus College Mount Clear)
- Busch, Ella (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Buttriss, Jessica (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Byrne, Sophie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Calabrese, Margaret (Victoria University Of Technology - TAFE Footscray)
- Cambria, Alexander (St Michaels GS St Kilda)
- Cammell, Shivonne (Mater Christi College Belgrave)
- Campbell, Nyree (McKinnon SC McKinnon)
- Canil, Laura (Emmaus College Burwood)
- Cao, Lina (Box Hill HS Box Hill)
- Care, Belinda (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Carfaxfoster, Abby (Koonung SC Mont Albert North)
- Carli, Damon (Brighton GS Brighton)
- Carlin, Millicent (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Carmody, Daniel (Xavier College Kew)
- Carroll, Brittany (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Castles, Hannah (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Cavnoudias, Samuel (Haileybury College Keysborough)
- Chalmers, Kathryn (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Chambers, Cameron (Werribee SC Werribee)
- Chan, Amy (Santa Maria College Northcote)
- Chan, Chloe (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Chan, Christopher (Scotch College Hawthorn)
- Chan, Julienne (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Chang, Eric (Scotch College Hawthorn)
- Chantachak, Danh (University HS Parkville)
- Chapman, Stephanie (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Chau, Stephanie (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Cheah, Lichan (Melbourne HS South Yarra)
- Cheah, Sara (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Cheah, Yewhwan (Melbourne HS South Yarra)
- Cheng, Belinda (Balwyn HS Balwyn North)
- Cheng, Yi (Balwyn HS Balwyn North)
- Chih, Shaoping (Box Hill HS Box Hill)
- Chin, Chungyee (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Choi, Yves (Balwyn HS Balwyn North)
- Ciavarella, Amanda (Ave Maria College Aberfeldie)
- Ciccone, Catherine (St Columbas College Essendon)
- Clarke, Anna (Fintona Girls School Balwyn)
- Coates, Daniel (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Cochrane, Michael (Kew HS Kew East)
- Cohn, Emma (Methodist Ladies College Kew)
- Coleman, Eric (Scotch College Hawthorn)
- Collins, Lisa (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Colvin, Lauren (St Helena SC Eltham)
- Coney, Cameron (St Josephs Regional College Ferntree Gully)
- Connors, Nicole (Wesley College Melbourne)
- Costello, Daniel (Carey Baptist GS Kew)
- Craig, Fiona (St Catherines School Toorak)
- Cramb, Joanna (Viewbank College Rosanna)
- Crawford, Fiona (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Cripps, Jemma (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Crosby, Danielle (Luther College Croydon)
- Cross, Hannah (Toorak College Mount Eliza)
- Culvenor, Adam (Castlemaine SC Castlemaine)
- Cummins, Thomas (Mentone GS Mentone)
- Cuningham, Joanna (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Curtis, Emily (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Curtis, Sarah (Luther College Croydon)
- Dalton, Lucy (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Danaher, Julian (St Kevins College Toorak)
- Dangelo, Rosalyn (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Daniel, Georgina (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Dare, Renee (McKinnon SC McKinnon)
- David, Alison (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Davies, Erin (Damascus College Mount Clear)
- Davis, Angela (Loreto College Ballarat)
- Davis, Christopher (Huntingtower School Mount Waverley)
- Dawson, Ryan (Catholic College Wodonga)
- Delucia, Linda (Catholic Ladies College Eltham)
- Deng, Linda (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Devitt, Rebecca (Padua College Mornington)
- Devrome, Emile (The Geelong College Newtown)
- Dewan, Emily (Methodist Ladies College Kew)
- Dezilva, Jessica (Carwatha College P-12 Noble Park North)
- Dharan, Rajiv (Balwyn HS Balwyn North)
- Diamond, Joshua (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Dias, Navin (Mazenod College Mulgrave)
- Dight, Danielle (Taylors Lakes SC Taylors Lakes)
- Dimelow, Laurencia (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Ding, Nina (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Dorel, Oran (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Dredge, Jonathan (Werribee SC Werribee)
- Drummond, Samuel (Castlemaine SC Castlemaine)
- Dsylva, Rebecca (John Paul College Frankston)
- Dudhwala, Mahek (Doncaster SC Doncaster)
- Duong, Helen (Balwyn HS Balwyn North)
- Dupe, Terri (The Geelong College Newtown)
- Eames, Marc (Strathmore SC Strathmore)
- Easton, Ashleigh (The Grange P-12 College Hoppers Crossing)
- Eaves, Stephanie (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Edwards, Paul (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Elliget, Cassandra (Padua College Mornington)
- Elliott, Tess (Methodist Ladies College Kew)
- Ellis, Julianne (Presentation College Windsor)
- Ellis, Kylie (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Ellul, Rebecca (Salesian College Sunbury)
- Endrey, Sophia (Siena College Camberwell)
- English, Christie (The Geelong College Newtown)
- Enright, Kate (Ruyton Girls School Kew)
- Ewin, Christopher (Haileybury College Keysborough)
- Ezerins, Max (Scotch College Hawthorn)
- Fallu, Christopher (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Fankhauser, Kieran (Xavier College Kew)
- Farrell, Shaun (Carey Baptist GS Kew)
- Fay, Tess (Marian College Ararat)
- Fernando, Sachith (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Ferrari, Matthew (Bayside College Newport)
- Fetah, Taufik (Melbourne HS South Yarra)
- Finn, Priscilla (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Finnin, Kylie (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Fitzgerald, Kate (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Flavell, Adam (Camberwell HS Canterbury)
- Forscutt, Amy (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Fowler, Jayne (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Fughs, Tanya (Vermont SC Vermont)
- Gange, Graeme (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Garnhamrea, Dylan (Oberon HS Belmont)
- Gibson, Jessica (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Gibson, Lachlan (Camberwell GS Canterbury)
- Gigliotti, Gerard (Xavier College Kew)
- Giousoh, Aminah (Minaret College Springvale)
- Giovannoni, Daniele (De La Salle College Malvern)
- Gittoes, Shea (Methodist Ladies College Kew)
- Glass, Courtney (Catholic College Wodonga)
- Glavacevic, Lovro (Mazenod College Mulgrave)
- Gleeson, Jane (Marist Sion College Warragul)
- Glikson, Angie (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Gooley, Christopher (Melbourne GS Melbourne)
- Gordon, Shadere (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Gould, Hannah (Balwyn HS Balwyn North)
- Graham, Belinda (Firbank GS Brighton)
- Green, Rachel (Kyneton SC Kyneton)
- Gregoriou, Abraam (Salesian College Chadstone)
- Griffin, Karen (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Griffin, Lyndel (Berwick SC Berwick)
- Grima, Kylieann (Ave Maria College Aberfeldie)
- Grouios, Stephanie (Doncaster SC Doncaster)
- Gunaratnam, Shane (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Gustus, Hannah (Loreto College Ballarat)
- Gutnick, Rochel (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Gyorki, Esther (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Haig, Olivia (The Geelong College Newtown)
- Hall, Rebecca (Methodist Ladies College Kew)
- Hall, Sarah (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Hallam, Lee (Cae Melbourne)
- Hanlon, Benjamin (Eltham HS Eltham)
- Harasymiw, Ariana (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Harris, Blair (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Hay, Anthony (St Kevins College Toorak)
- Hegarty, Melissa (The Grange P-12 College Hoppers Crossing)
- Henderson, Penny (Methodist Ladies College Kew)
- Henriksen, Stephanie (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Herbert, Thomas (St Kevins College Toorak)
- Hill, Jennifer (Sunbury Downs SC Sunbury)
- Hinch, Sarah (Presentation College Windsor)
- Hine, William (Melbourne GS Melbourne)
- Hiremath, Mandira (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Hiscock, Kiloran (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Ho, Matthew (Balwyn HS Balwyn North)
- Ho, Van (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Hobson, Andrew (Melbourne HS South Yarra)
- Hogan, Katherine (Alexandra SC Alexandra)
- Holmes, Jessica (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Hore, Michael (RMIT TAFE Carlton)
- Horvat, Natasha (Ave Maria College Aberfeldie)
- Huang, Melissa (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Huang, Yiling (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Humeniuk, Jennifer (Clonard College Geelong West)
- Hurley, Warren (Luther College Croydon)
- Hutchison, Jessica (South Gippsland SC Foster)
- Huynh, Karina (St Aloysius College North Melbourne)
- Huynh, Suvleen (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Ice, Lachlan (The Peninsula School Mount Eliza)
- Illing, Patricia (Carey Baptist GS Kew)
- Ithier, Audine (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Jabbour, Claude (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Jama, Saynab (Northcote HS Northcote)
- Jefferies, Kirby (Girton GS Ltd Bendigo)
- Jenkins, Vaughan (Melbourne GS Melbourne)
- Ji, Weiting (Melbourne HS South Yarra)
- Jia, Andrew (Scotch College Hawthorn)
- Johnstone, Scott (Balwyn HS Balwyn North)
- Jolly, Trent (Melbourne GS Melbourne)
- Jordan, Jessica (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Karim, Nada (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Kearney, Mark (St Helena SC Eltham)
- Kearns, Paul (Mazenod College Mulgrave)
- Keenan, Stephen (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Kelly, Brighid (Beechworth SC Beechworth)
- Kelly, Rhys (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Kenner, Aidan (Woodleigh School Baxter)
- Kenny, Prue (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Keogh, Steven (Whitefriars College Donvale)
- Kerestes, David (Brighton GS Brighton)
- Kerr, Chantelle (Clonard College Geelong West)
- Kha, Christine (Essendon Keilor College Essendon)
- Khamphouk, Nattaya (Killester College Springvale)
- Kim, Joanna (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Kirkham, James (St Kevins College Toorak)
- Kitchen, Edward (Scotch College Hawthorn)
- Klopper, Felicity (Geelong GS Corio)
- Knee, Kathryn (Taylors College Melbourne)
- Knezevic, Mara (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Knight, Tenille (Frankston HS Frankston)
- Koh, Suseang (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Koo, Kendrick (Taylors College Melbourne)
- Koorn, Adrian (Catholic Regional College Geelong Drysdale)
- Korlos, Dean (Oakleigh Greek Orthodox College Oakleigh)
- Korman, Jason (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Korosidis, Sophie (Bayside College Newport)
- Kozica, Samantha (Bialik College Hawthorn East)
- Kur, Hayley (Luther College Croydon)
- Kwong, Amanda (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Ky, Patricia (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Laidley, Brooke (Essendon Keilor College Essendon)
- Lam, Maggie (Brentwood SC Glen Waverley)
- Lamb, Jessica (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Lance, Ashlee (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Lange, Katherine (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Langmead, Georgina (Methodist Ladies College Kew)
- Lapthorne, Ryan (Rowville SC Rowville)
- Larkin, Melissa (Emmaus College Burwood)
- Larkins, Julian (Melbourne HS South Yarra)
- Lasich, Astrid (Genazzano FCJ Kew)
- Lau, Fiona (Balwyn HS Balwyn North)
- Lazarus, Lanie (Catholic Regional College Sydenham)
- Le, Tai (Penola Catholic College Broadmeadows)
- Lee, Brianna (Kilbreda College Mentone)
- Lee, Calvin (Balwyn HS Balwyn North)
- Lee, Eva (Firbank GS Brighton)
- Lee, Joshua (Buckley Park College Essendon)
- Lee, Ling (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Leong, Tina (Balwyn HS Balwyn North)
- Leslie, Gordon (Melbourne HS South Yarra)
- Leung, Ronald (Melbourne HS South Yarra)
- Lewis, Jessica (Padua College Mornington)
- Lewis, Rosemary (Firbank GS Brighton)
- Li, Leijie (Trinity GS Kew)
- Liew, Kevin (Melbourne HS South Yarra)
- Lim, Clarice (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Lim, Seng (Highvale SC Glen Waverley)
- Lima, Elise (Avila College Mount Waverley)
- Lin, Jenny (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Lindhe, Tristan (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Lloyd, James (Trinity GS Kew)
- Lobo, Wayne (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Lock, Jordan (McKinnon SC McKinnon)
- Longino, Nicole (Elisabeth Murdoch College Langwarrin)
- Lonie, Kate (Lauriston Girls School Armadale)
- Loosmore, Penny (Presentation College Windsor)
- Ly, Khoa (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Lyon, Jessie (Sunshine College Sunshine)
- Maben, Eric (Mazenod College Mulgrave)
- Macrae, Jessica (Eltham HS Eltham)
- Madden, Kesiah (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Mahoney, Lauren (Ave Maria College Aberfeldie)
- Maini, Gemma (The Peninsula School Mount Eliza)
- Makripoulias, Maria (Keilor Downs College Keilor Downs)
- Malhotra, Mithila (Viewbank College Rosanna)
- Malone, Katrina (John Paul College Frankston)
- Mann, Terence (Camberwell HS Canterbury)
- Mansbridge, Tara (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Marie, Nicole (Bayside College Newport)
- Marin, Amy (Bialik College Hawthorn East)
- Marks, Jeremy (Melbourne GS Melbourne)
- Marsh, Harry (Eltham College Of Education Research)
- Martz, Meredith (Brighton SC Brighton East)
- Maxwell, Scott (Scotch College Hawthorn)
- Mayes, Donald (Haileybury College Keysborough)
- Mazzarella, Mark (St Kevins College Toorak)
- McConnell, Dylan (Melbourne GS Melbourne)
- McCulloch, Caitlin (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- McFarlane, Christopher (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- McIlvride, Kara (Parkdale SC Mordialloc)
- McKee, Adam (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- McLennan, Alice (St Pauls Anglican GS Warragul)
- McMillan, Jessica (Ringwood SC Ringwood)
- Mein, Alicia (Avila College Mount Waverley)
- Mekhtiev, Murad (Melbourne HS South Yarra)
- Meldrum, Francesca (Toorak College Mount Eliza)
- Mest, Jack (McKinnon SC McKinnon)
- Michael, Albertine (Galen College Wangaratta)
- Michel, Cassandra (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Miles, Danielle (Strathmore SC Strathmore)
- Miles, Katherine (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Milroy, Carly (St Margarets School Berwick)
- Mohandas, Gashiya (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Monahan, Timothy (Kingswood College Box Hill)
- Moran, Elisabeth (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Morawetz, Simon (Wesley College Melbourne)
- Moskovitch, Emily (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Murphy, Clare (Sacre Coeur Glen Iris)
- Murphy, Jacinta (University HS Parkville)
- Murphy, Rachel (Ave Maria College Aberfeldie)
- Murray, Rachel (Rosebud SC Rosebud)
- Naismith, Eva (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Nebauer, Jonathan (Lighthouse Christian College Keysborough)
- Newnham, Andrew (Scotch College Hawthorn)
- Neylan, Sebastian (Melbourne GS Melbourne)
- Nguyen, Janette (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Nguyen, Minhtri (Melbourne HS South Yarra)
- Nguyen, Phuong (Killester College Springvale)
- Nguyen, Sara (Melbourne Girls College Richmond)
- Nguyen, Vivienne (Balwyn HS Balwyn North)
- Nicholson, William (Haileybury College Keysborough)
- Nieuwkerk, Sarah (Genazzano FCJ Kew)
- Nikakis, Sarah (Yarra Valley GS Ringwood)
- Niproski, David (Upper Yarra SC Yarra Junction)
- Notarianni, Sarah (Presentation College Windsor)
- Oakes, Simon (Wanganui Park SC Shepparton)
- Obradovic, Nijaz (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- OBrien, Emma (Box Hill HS Box Hill)
- OBrien, Lauren (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- OBrien, Matthew (Xavier College Kew)
- Oderberg, Julius (Melbourne HS South Yarra)
- ODonnell, Nicole (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- ODwyer, Emmet (Goulburn Valley GS Shepparton)
- OFlaherty, Seamus (Xavier College Kew)
- Olanda, Jessica (St Columbas College Essendon)
- Ong, Anne (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Ooi, Evelyn (St Michaels GS St Kilda)
- Osborn, William (Trinity GS Kew)
- Oshea, Patrick (Mowbray College Melton)
- Ou, Beijin (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Outhred, Lauren (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Oxley, Brooke (St Josephs College Mildura)
- Pagliaro, Jamey (Xavier College Kew)
- Pahuja, Ankit (Viewbank College Rosanna)
- Paleri, Siddharth (Melbourne HS South Yarra)
- Pane, Jessica (Ave Maria College Aberfeldie)
- Papillo, Jason (Loyola College Watsonia)
- Patira, Pippa (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Peake, Benjamin (Viewbank College Rosanna)
- Pearce, Corinne (Loyola College Watsonia)
- Pearce, Thomas (Melbourne GS Melbourne)
- Peart, James (Padua College Mornington)
- Pena, Raquel (Genazzano FCJ Kew)
- Peries, Ruweni (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Petrie, Emma (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Pettyfor, Kathleen (Mater Christi College Belgrave)
- Peverelli, Martin (Melbourne HS South Yarra)
- Phelan, Sarah (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Phillips, Elyce (Eltham College Of Education Research)
- Phung, Philip (Melbourne HS South Yarra)
- Pickerd, Vanessa (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Pirera, Matthew (Xavier College Kew)
- Placek, Kevin (Northcote HS Northcote)
- Plant, James (Oberon HS Belmont)
- Podesser, Brigitte (Killester College Springvale)
- Pop, Andrea (Mercy Diocesan College Coburg)
- Power, Aaron (St Bedes College Mentone)
- Presser, Samantha (Fintona Girls School Balwyn)
- Price, Annette (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Puni, Parmveer (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Quinn, Cameron (The Peninsula School Mount Eliza)
- Rabar, Julia (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Rae, Hayley (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Rahulan, Monika (Yarra Valley GS Ringwood)
- Ramachandran, Prashanth (Melbourne HS South Yarra)
- Ramsay, Oliver (Melbourne GS Melbourne)
- Rasool, Sharjil (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Rayner, Claire (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Reed, Kelly (Mentone Girls SC Mentone)
- Rees, Emily (Rosebud SC Rosebud)
- Reeves, Scott (Scotch College Hawthorn)
- Riley, Sean (Cae Melbourne)
- Rippon, Prudence (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Roberts, Lauren (The Geelong College Newtown)
- Rockefeller, Stephanie (The Geelong College Newtown)
- Rolfe, Jack (Xavier College Kew)
- Romary, Mei (Methodist Ladies College Kew)
- Rossiter, Sarah (Mt Clear College Mount Clear)
- Rotstein, Ben (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Rowe, Alexander (Carey Baptist GS Kew)
- Roworth, Simone (Balwyn HS Balwyn North)
- Russo, Gabrielle (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Ruvceska, Belinda (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Ryan, Daniel (St Mary Of The Angels School Nathalia)
- Ryan, Emily (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Ryan, Nicole (St Columbas College Essendon)
- Sanguinetti, Francesca (Padua College Mornington)
- Saunders, Timothy (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Saya, Sibel (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Schliebs, Erin (Eltham College Of Education Research)
- Schmideg, Ellie (Bialik College Hawthorn East)
- Scibilia, Christina (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Scott, Damian (Lyndale SC Dandenong North)
- Scott, Kristen (St Leonards College Brighton East)
- Seccull, Georgina (St Catherines School Toorak)
- Sedy, Taryn (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Segal, Anna (St Catherines School Toorak)
- Serong, Benjamin (Marcellin College Bulleen)
- Seymour, Lauren (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Sheahan, Jennifer (The Geelong College Newtown)
- Sheppard, Hugh (Brighton GS Brighton)
- Shimmin, Rochelle (Methodist Ladies College Kew)
- Simon, Nicole (St Aloysius College North Melbourne)
- Simos, Victoria (Melbourne Girls College Richmond)
- Simpson, Emma (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Singh, Harjot (Salesian College Chadstone)
- Slattery, Lachlan (Scotch College Hawthorn)
- Smith, Xavier (The Geelong College Newtown)
- Sneath, Katrina (Methodist Ladies College Kew)
- Snell, Lauren (Avila College Mount Waverley)
- Sosnowski, Marta (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Southey, Simon (Scotch College Hawthorn)
- Spence, Nathan (Xavier College Kew)
- Spiteri, Tabetha (Taylors College Melbourne)
- Stevens, Adam (Haileybury College Keysborough)
- Stevens, Brenda (McKinnon SC McKinnon)
- Stewartgallagher, Lilly (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Supple, Jessica (Genazzano FCJ Kew)
- Szatsznajder, Lisa (Firbank GS Brighton)
- Szikla, Chloe (Whittlesea SC Whittlesea)
- Tabaczynski, Natalie (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Tallents, Bradley (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Tan, Matthew (Carey Baptist GS Kew)
- Tan, Mayjen (Eltham HS Eltham)
- Tanaka, Nobuyuki (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Tanarte, Antonette (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- Taranto, George (Salesian College Chadstone)
- Taranto, Karen (Kilbreda College Mentone)
- Tavareslay, Felicidade (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Taylor, Louise (The Geelong College Newtown)
- Telford, James (Viewbank College Rosanna)
- Thompson, James (Wesley College Melbourne)
- Thornton, Lauren (Monbulk College Monbulk)
- Tiernan, Emily (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Tisseverasinghe, Imparani (McKinnon SC McKinnon)
- Toovey, Rachel (Firbank GS Brighton)
- Trevorrow, Claire (Balwyn HS Balwyn North)
- Trumble, Jessica (Firbank GS Brighton)
- Truong, Thao (Heatherhill SC Springvale South)
- Tuck, Adam (Luther College Croydon)
- Tuck, Caroline (Methodist Ladies College Kew)
- Turek, Martha (St Leonards College Brighton East)
- Tyrrell, Courtenay (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Ung, Andrew (Geelong GS Corio)
- Vandevusse, Ben (Kingswood College Box Hill)
- Vangaalenprentice, Yasmin (St Leonards College Brighton East)
- Vitale, Nicholas (Xavier College Kew)
- Vonmoger, William (Melbourne GS Melbourne)
- Wadhwani, Vanessa (Sacre Coeur Glen Iris)
- Walker, Karllie (Strathmore SC Strathmore)
- Walker, Stephanie (Methodist Ladies College Kew)
- Warren, Clare (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Wasylkowski, Adam (St Kevins College Toorak)
- Wee, Victor (Melbourne HS South Yarra)
- Wein, Phillip (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Weir, Bryarne (Killester College Springvale)
- Wells, Alice (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Welsh, Katrina (Stawell SC Stawell)
- West, Sally (The Peninsula School Mount Eliza)
- White, Carolyn (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- White, Penelope (Warrnambool College Warrnambool)
- Whiting, Georgina (Fintona Girls School Balwyn)
- Wijayadasa, Gamya (Strathmore SC Strathmore)
- Wilkinson, Beth (Tintern Ggs Ringwood East)
- Wilkinson, Kate (Genazzano FCJ Kew)
- Williams, Kristen (Essendon Keilor College Essendon)
- Willoughby, James (Kyabram SC Kyabram)
- Wilson, Eliza (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Wilson, Rebecca (Melbourne Girls College Richmond)
- Wittick, Timothy (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Wood, Katherine (The Geelong College Newtown)
- Woods, Amy (Loreto College Ballarat)
- Wu, Chu (Melbourne HS South Yarra)
- Wu, Jaye (Cae Melbourne)
- Wu, Jeremy (Trinity GS Kew)
- Wu, Michael (Camberwell GS Canterbury)
- Xu, Karl (Balwyn HS Balwyn North)
- Yang, Chen (Huntingtower School Mount Waverley)
- Yore, Daniel (Whitefriars College Donvale)
- Young, Emelia (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Young, Kyle (Melbourne HS South Yarra)
- Young, Laura (Catholic College Sale)
- Zylberman, Feygl (The King David School Armadale)
41 (662 total)
- Abbott, Tara (Western Port SC Hastings)
- Abdulsalam, Ramona (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Acharki, Mohamed (Cae Melbourne)
- Aderbehman, Parizad (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Afaghikatibi, Sara (Mill Park SC Epping)
- Ahern, Sophie (St Catherines School Toorak)
- Alexander, James (Eltham HS Eltham)
- Allan, Andrew (Camberwell GS Canterbury)
- Allan, Catherine (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Allen, Patrick (St Josephs College Melbourne North Melbourne)
- Allgood, Natalie (East Doncaster SC Doncaster East)
- Anderson, Laura (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Andreou, Alexandra (Box Hill Institute Box Hill)
- Ang, Sophia (Santa Maria College Northcote)
- Angelatos, Alexander (Carey Baptist GS Kew)
- Arnold, Sara (The Geelong College Newtown)
- Arnolda, Julian (Haileybury College Keysborough)
- Arnott, Corrie (Swinburne Senior SC Hawthorn)
- Ashley, Bonnie (Scoresby SC Scoresby)
- Athanasiou, Angelique (Methodist Ladies College Kew)
- Babare, Pascal (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Bailey, Caroline (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Bailey, Emily (Loreto College Ballarat)
- Bain, David (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Bainbridge, Joanna (Catholic Regional College Geelong Drysdale)
- Baker, Anne (Mirboo North SC Mirboo North)
- Baker, Jarrod (St Helena SC Eltham)
- Balasubramanian, Shweta (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Baldwin, Amelia (Gladstone Park SC Gladstone Park)
- Banh, Mandy (East Doncaster SC Doncaster East)
- Baquie, Alice (Genazzano FCJ Kew)
- Barca, Anthony (De La Salle College Malvern)
- Barker, Adam (St Kevins College Toorak)
- Barnden, Renee (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Barnes, Amy (Cobram SC Cobram)
- Barnett, Jhansi (St Catherines School Toorak)
- Bartlett, Myrid (Frankston HS Frankston)
- Barwald, Nina (Warrandyte HS Warrandyte)
- Basnayake, Chamara (Melbourne HS South Yarra)
- Battista, Daniella (Nazareth College Noble Park)
- Beasley, Benjamin (Wonthaggi SC (McBride) Wonthaggi)
- Beasley, Carolyn (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Beavis, Michael (Emmaus College Burwood)
- Bejkovski, Marina (Lalor North SC Epping)
- Bencic, Melissa (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Berglund, Lucy (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Bertacco, Jamai (Wonthaggi SC (McBride) Wonthaggi)
- Bezzina, Kylie (Catholic Ladies College Eltham)
- Birman, Natalie (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Birnie, Gemma (Toorak College Mount Eliza)
- Bisenieks, Nikki (Monbulk College Monbulk)
- Blusztein, David (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Boffa, Nicholas (Melbourne GS Melbourne)
- Boghdadi, Paul (Mazenod College Mulgrave)
- Bogli, Simon (Melbourne HS South Yarra)
- Borg, Annette (MacKillop Catholic Regional College Werribee)
- Borg, Robert (MacKillop Catholic Regional College Werribee)
- Bornstein, Huon (Melbourne HS South Yarra)
- Bourne, Lucy (St Columbas College Essendon)
- Bower, Andrew (Wesley College Melbourne)
- Boyle, Celia (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Bratek, Izabela (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Breedon, Amy (Toorak College Mount Eliza)
- Brennan, Tess (Croydon SC Croydon)
- Brew, Amelia (Niddrie SC Niddrie)
- Brightwell, Celia (Myrtleford SC Myrtleford)
- Brown, Shelley (Warrandyte HS Warrandyte)
- Browne, Samuel (Melbourne GS Melbourne)
- Bruce, Samuel (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Bruere, Sarah (Swinburne Senior SC Hawthorn)
- Bucalo, Zvezdana (Mill Park SC Epping)
- Buchlak, Elisse (University HS Parkville)
- Buis, Edward (St Kevins College Toorak)
- Bulley, Tessa (East Doncaster SC Doncaster East)
- Bulluss, Erin (St Columbas College Essendon)
- Bunter, Andrew (Nazareth College Noble Park)
- Bunting, Jackson (Melbourne HS South Yarra)
- Burfield, Philippa (Mentone Girls GS Mentone)
- Burnett, Jacqui (Broadford SC Broadford)
- Burns, James (Camberwell GS Canterbury)
- Cagrier, Yagmur (Keilor Downs College Keilor Downs)
- Calati, Stefania (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Caldera, Kalhara (Melbourne HS South Yarra)
- Caldwellclark, Hannah (Maffra SC Maffra)
- Callea, Jamesanthony (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Cameron, Donald (Scotch College Hawthorn)
- Campbell, Olivia (Ballarat SC Ballarat)
- Canzoneri, Renee (Methodist Ladies College Kew)
- Carman, Christopher (The Geelong College Newtown)
- Carr, Yvette (Norwood SC Ringwood)
- Carroll, Stephanie (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Cassy, Lauren (Genazzano FCJ Kew)
- Cattermole, Sarah (Monivae College Hamilton)
- Cerratti, Veronica (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Chambers, Kara (Eltham College Of Education Research)
- Chan, Carman (Methodist Ladies College Kew)
- Chan, Stephanie (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Chandler, Drew (St Bernards College Essendon)
- Chea, Jennifer (Killester College Springvale)
- Chen, David (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Chen, Davy (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Chen, Ling (Melbourne HS South Yarra)
- Chiffey, Madeleine (Balwyn HS Balwyn North)
- Chong, Deborah (Box Hill HS Box Hill)
- Chrzanowski, Helen (Catholic College Sale)
- Chung, Christina (University HS Parkville)
- Chwastek, Anna (Rowville SC Rowville)
- Ciaravolo, Richard (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Cini, Alison (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Clarke, Rebecca (Mornington SC Mornington)
- Cleary, Joel (McKinnon SC McKinnon)
- Cleeve, David (Carey Baptist GS Kew)
- Clemens, Mikhaila (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Clements, Terri (Sandringham College Sandringham)
- Clifford, Laurence (Melbourne GS Melbourne)
- Cocciardi, Laura (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Cochrane, Pamela (Wanganui Park SC Shepparton)
- Cohen, Carlie (Bialik College Hawthorn East)
- Cole, Georgina (Monivae College Hamilton)
- Coles, Simon (University HS Parkville)
- Connor, Jade (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Cookson, Kateena (Whittlesea SC Whittlesea)
- Coombs, David (Melbourne HS South Yarra)
- Cooper, Carmendy (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Cooper, Toby (Scotch College Hawthorn)
- Corb, Paul (Berwick SC Berwick)
- Corda, Jennifer (Kilbreda College Mentone)
- Cordery, Tristan (Brighton GS Brighton)
- Courtis, Claire (Methodist Ladies College Kew)
- Cox, Mark (MacLeod College MacLeod)
- Cox, Oliver (Brighton GS Brighton)
- Cram, Matthew (Ballarat GS Wendouree)
- Crimmins, Thomas (Marcellin College Bulleen)
- Crocitti, Adrian (St Bernards College Essendon)
- Crouch, William (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Crozierdurham, John (Scotch College Hawthorn)
- Crumpton, Melissah (Thomas Carr College Tarneit)
- Cukierman, Lauren (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Cullen, Kathryn (Sacred Heart College Kyneton)
- Cummings, Kate (Fintona Girls School Balwyn)
- Curson, Lidia (The Peninsula School Mount Eliza)
- Curtis, Nicholas (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Dagan, Maya (McKinnon SC McKinnon)
- Daish, Anna (St Catherines School Toorak)
- Dale, Rachel (Girton GS Ltd Bendigo)
- Dalton, Kylie (Hawkesdale College Hawkesdale)
- Dawson, Scott (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Deacon, Jason (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Delaney, Evan (Trinity GS Kew)
- Demirdjian, Eva (Carey Baptist GS Kew)
- Deng, John (Camberwell GS Canterbury)
- Dennaoui, Amenah (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Deshmanya, Nisha (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Dettmann, Timothy (Sacred Heart College Kyneton)
- Deutscher, Michael (Braemar College Woodend)
- Dillon, Anthony (St Bernards College Essendon)
- Dissanayake, Jonathan (Haileybury College Keysborough)
- Dittrich, Angela (Luther College Croydon)
- Dixon, Liam (Melbourne HS South Yarra)
- Do, Stephen (Melbourne HS South Yarra)
- Docking, Anna (Swinburne Senior SC Hawthorn)
- Dodd, Alicia (Sunbury Downs SC Sunbury)
- Dolling, Katie (Mansfield SC Mansfield)
- Domanski, Nicole (Thomas Carr College Tarneit)
- Downer, Natalie (Montmorency SC Montmorency)
- Downey, Christopher (Xavier College Kew)
- Dowsett, Alison (Firbank GS Brighton)
- Dretzke, Louisa (Balwyn HS Balwyn North)
- Duff, Emily (St Columbas College Essendon)
- Dumitru, Vlad (Frankston HS Frankston)
- Duncan, Catherine (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Eden, Sasha (Melbourne Rudolf Steiner School Warranwood)
- Edmonds, Amy (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Efthimiou, Nicholas (St Josephs College Melbourne North Melbourne)
- Egan, Caitlin (Mallacoota P-12 College Mallacoota)
- Egberts, Nicole (Western Heights College Geelong North)
- Ekres, Elizabeth (Killester College Springvale)
- Elliott, Sharon (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Ellis, Stephanie (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Engelbogen, Tara (Mentone Girls GS Mentone)
- Ermogenis, Courtney (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Evans, Kathryn (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Evans, Lachlan (Melbourne HS South Yarra)
- EvansMcKendry, Gregory (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Evanson, Lauren (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Everett, Lucinda (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Eyrewalker, Peter (Camberwell GS Canterbury)
- Fairman, Thomas (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Falkiner, Sarah (The Peninsula School Mount Eliza)
- Farnik, Peta (Carey Baptist GS Kew)
- Farnsworth, Kerrie (Portland SC Portland)
- Farrell, Tessa (Essendon Keilor College Essendon)
- Fay, Amy (Ballarat GS Wendouree)
- Feiglin, Avital (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Ferguson, Hannah (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Fernandes, Sonia (Kilbreda College Mentone)
- Field, Anthony (Emmaus College Burwood)
- Field, John (St Bernards College Essendon)
- Filatova, Anna (Lauriston Girls School Armadale)
- Finn, Aaron (Emmaus College Burwood)
- Firth, Andrew (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Fitzpatrick, Letitia (MacKillop College Swan Hill)
- Forbesbeadle, Lauren (Northcote HS Northcote)
- Forrester, Robert (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Forster, Madeleine (Methodist Ladies College Kew)
- Forster, Robert (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- Francis, Joshua (Damascus College Mount Clear)
- Fraser, Ingrid (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Freeman, Joanna (Braemar College Woodend)
- Fung, Bernard (Scotch College Hawthorn)
- Gearon, James (St Kevins College Toorak)
- Georgeson, Rosemary (Firbank GS Brighton)
- Giam, Kylie (Methodist Ladies College Kew)
- Giammarco, Stephanie (Parkdale SC Mordialloc)
- Gianfriddo, Charles (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Gibson, Sam (Camberwell GS Canterbury)
- Gilbert, Stephanie (Firbank GS Brighton)
- Giles, Rosemary (Loreto College Ballarat)
- Girolami, Kathryn (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Gledhilltunks, Alesha (Padua College Mornington)
- Glossop, Amanda (Numurkah SC Numurkah)
- Glynn, Anna (St Catherines School Toorak)
- Godden, Carly (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Goldschlager, Romi (The King David School Armadale)
- Goldsworthy, Katie (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Goldsworthy, Lisa (Ballarat GS Wendouree)
- Gomm, Robert (Melbourne GS Melbourne)
- Gordon, Edith (McKinnon SC McKinnon)
- Gould, Elise (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Govil, Dhruv (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- GraceMcIntyre, Kiah (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Grahambowman, Alexander (Brighton GS Brighton)
- Green, Jessica (Methodist Ladies College Kew)
- Green, Stephanie (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Griffin, Anna (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- Griffiths, David (Carey Baptist GS Kew)
- Griffiths, Elise (St Margarets School Berwick)
- Guilliatt, Courtney (Vermont SC Vermont)
- Gunst, Lauren (Heywood And District SC Heywood)
- Gunter, Cecilia (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Guy, Chris (Koonung SC Mont Albert North)
- Haddy, Jessica (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Haines, Zac (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Haldane, Elizabeth (Bairnsdale SC Bairnsdale)
- Hambly, Giles (Geelong GS Corio)
- Hammond, Bayden (Melbourne HS South Yarra)
- Han, Miyoung (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Hand, Kathryn (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Hanger, George (Melbourne GS Melbourne)
- Hardy, Megan (Loreto College Ballarat)
- Harford, Rebecca (Dromana SC Dromana)
- Harris, Andrew (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Harris, Christopher (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Hart, James (Essendon Keilor College Essendon)
- Harvey, Nicholas (Box Hill HS Box Hill)
- Hatten, Zoe (Tintern Ggs Ringwood East)
- Healy, Laura (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Helling, Bianca (Clonard College Geelong West)
- Hennessy, Katherine (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Herbert, Steven (Oberon HS Belmont)
- Herman, Mischa (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Herron, Melinda (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Higgins, Hannah (Ballarat GS Wendouree)
- Hildebrandt, Nicholas (Scotch College Hawthorn)
- Hill, Amanda (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Hill, Christopher (Wanganui Park SC Shepparton)
- Hill, Jack (Galen College Wangaratta)
- Hill, Scott (Luther College Croydon)
- Hoare, Jessica (Methodist Ladies College Kew)
- Hodges, Tara (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Hodgson, Rhea (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Hoevenaars, Jonathan (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Hogan, Linda (Heathdale Christian College Werribee)
- Holian, Laura (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Holmes, Paygen (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Hooley, Emma (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Horsley, Jim (Carey Baptist GS Kew)
- Hounsell, Rebecca (St Catherines School Toorak)
- Hua, Diana (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Huck, Kerewin (University HS Parkville)
- Hucker, Alice (Tintern Ggs Ringwood East)
- Hughes, Courtney (Firbank GS Brighton)
- Hughes, Dale (Norwood SC Ringwood)
- Humphrys, Leah (Eltham College Of Education Research)
- Huynh, Diana (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Ieraci, Dana (Northcote HS Northcote)
- Ivory, Alicia (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Jackson, Emma (Wesley College Melbourne)
- Jackson, Tatum (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Jaiswal, Iti (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Jajoo, Saakaar (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- James, Timothy (The Geelong College Newtown)
- Jamieson, Tom (Melbourne HS South Yarra)
- Jansen, Jessica (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Jasek, Christopher (The Geelong College Newtown)
- Jeffrey, Joanne (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Jennison, Kim (Eltham HS Eltham)
- Jolly, Jessica (Salesian College Sunbury)
- Jones, Evan (MacKillop Catholic Regional College Werribee)
- Jones, Grace (Kew HS Kew East)
- Jordan, Emily (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- Joseph, Angela (Lauriston Girls School Armadale)
- Joshua, Ihara (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Judd, Kendal (Nunawading Adventist College Nunawading)
- Juganathan, Santuri (Mentone Girls GS Mentone)
- Juraschek, Shanan (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Jurkowicz, Chana (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Kahn, Daniel (Luther College Croydon)
- Kan, Fiona (Balwyn HS Balwyn North)
- Karbanenko, Megan (Salesian College Sunbury)
- Karge, Julia (Methodist Ladies College Kew)
- Karpathiou, Steffan (McKinnon SC McKinnon)
- Karunaratne, Nilushi (St Johns Regional College Dandenong)
- Kay, Eve (Melbourne Girls College Richmond)
- Keddad, Abdelali (Isik College Broadmeadows)
- Kennedy, Zinzi (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Kenny, Tara (Catholic Ladies College Eltham)
- Kerr, Miranda (Methodist Ladies College Kew)
- Kezilas, David (St Leonards College Brighton East)
- Khan, Kamil (St Michaels GS St Kilda)
- Khong, Angela (Koonung SC Mont Albert North)
- Khoo, Carena (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Kim, Soojung (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Kipp, Michael (Melbourne HS South Yarra)
- Kitson, Jane (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Knox, Meredith (Yarra Valley GS Ringwood)
- Kolmar, Vanessa (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Koop, Jonathon (Viewbank College Rosanna)
- Kostov, Sophia (Siena College Camberwell)
- Krelle, Petrina (Luther College Croydon)
- Kuperholz, Gareth (Bialik College Hawthorn East)
- Kyi, Leo (Melbourne HS South Yarra)
- Lai, David (Wesley College Melbourne)
- Lal, Amrita (Bundoora SC Bundoora)
- Lallo, Joseph (Whitefriars College Donvale)
- Lam, Glynnis (Galvin Park SC Werribee)
- Lamont, Gabrielle (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Lampe, Stephanie (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Langsford, Casey (Loreto College Ballarat)
- Larkin, Jessica (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Latham, Sarah (Lauriston Girls School Armadale)
- Lay, William (Trinity GS Kew)
- Laycock, Skye (Chisholm Institute - Frankston Frankston)
- Lee, Andrew (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Lee, Benjamin (Melbourne HS South Yarra)
- Lee, Elaine (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Lefebvre, Sarah (Karingal Park SC Frankston)
- Leighton, David (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Leveque, Rachelle (Frankston HS Frankston)
- Li, John (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Li, Tiansen (Trinity GS Kew)
- Lim, Angelina (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Liu, Chunyu (Melbourne GS Melbourne)
- Liu, Sijie (Balwyn HS Balwyn North)
- Liu, Sokei (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Lloyd, Jacqueline (Warragul Regional College Warragul)
- Lo, Barry (Northcote HS Northcote)
- Long, Timothy (Assumption College Kilmore)
- Lonnborn, Harriet (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Loong, Jesse (St Michaels GS St Kilda)
- Lorenzin, Adrian (Marcellin College Bulleen)
- Loudon, Kimberly (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Lovig, Kate (St Leonards College Brighton East)
- Low, Joann (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Loxton, Tamara (St Josephs College Mildura)
- Lu, Gajia (Box Hill HS Box Hill)
- Lubke, Emma (Galvin Park SC Werribee)
- Lucas, Cameron (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Lyall, Erin (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Lyons, Chloe (Cohuna SC Cohuna)
- Macdonald, James (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Mackhancock, Lucy (Wesley College Melbourne)
- Macmanus, Terence (Loyola College Watsonia)
- Macmeikan, Christopher (Yarram SC Yarram)
- Maher, Alycia (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Maksimovic, Natasha (Ave Maria College Aberfeldie)
- Maloney, Phoebe (Clonard College Geelong West)
- Manakis, Jason (Marcellin College Bulleen)
- Manger, Emily (Wheelers Hill SC Wheelers Hill)
- Manzin, David (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Mareels, Davina (Maranatha Christian School Endeavour Hills)
- Markham, David (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Mathews, Laura (St Michaels GS St Kilda)
- Mattingley, Katrina (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Matton, Christopher (Essendon Keilor College Essendon)
- McArthur, Sarah (St Catherines School Toorak)
- McColl, Amelia (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- McCormack, Tess (Mentone Girls GS Mentone)
- McCubbin, George (St Michaels GS St Kilda)
- McGarvie, Andrew (Xavier College Kew)
- McGregor, Adam (Parkwood SC Ringwood North)
- McIntyre, Ashley (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- McKenzie, Melissa (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- McMullan, Patricia (Wesley College Melbourne)
- McNeill, David (Xavier College Kew)
- McPheely, Gregg (Brighton GS Brighton)
- McStay, Rebecca (Catholic Ladies College Eltham)
- Mcwhinney, Myles (Scotch College Hawthorn)
- Meagher, Ashleigh (Essendon Keilor College Essendon)
- Meinberg, Jacqueline (Brentwood SC Glen Waverley)
- Mellick, Emma (Viewbank College Rosanna)
- Mercuri, Salvina (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Metz, Robyn (Bialik College Hawthorn East)
- Mileska, Sonja (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Milgate, Laura (Eltham College Of Education Research)
- Milgrom, Rebecca (Bialik College Hawthorn East)
- Millettriley, Jessica (St Leonards College Brighton East)
- Millin, Samuel (Cae Melbourne)
- Mills, Ella (Lorne-aireys Inlet P12 College Lorne)
- Mills, Tammy (Notre Dame College Shepparton)
- Minton, David (Xavier College Kew)
- Mirchandani, Anil (St Kevins College Toorak)
- Mischkulnig, Ryan (Yarra Valley GS Ringwood)
- Mitchell, Benjamin (Kings College Warrnambool)
- Moffitt, Stuart (Brighton SC Brighton East)
- Moloney, Connor (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Montaldovolachec, Nicholas (Whittlesea SC Whittlesea)
- Moore, Daniel (Scotch College Hawthorn)
- Moore, Jarred (St Kevins College Toorak)
- Moore, Rebecca (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Moroney, Catherine (Toorak College Mount Eliza)
- Morris, Andrew (Balwyn HS Balwyn North)
- Morris, Ruth (Firbank GS Brighton)
- Morris, Shellie (Cae Melbourne)
- Munckton, Harriet (Ruyton Girls School Kew)
- Murphy, Caroline (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Murphy, Tess (St Leonards College Brighton East)
- Muscat, Amanda (Keilor Downs College Keilor Downs)
- Mutimer, Jake (St Helena SC Eltham)
- Nataprawira, Joanne (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Navin, Caroline (Siena College Camberwell)
- Neill, Casey (Rowville SC Rowville)
- Neven, Hannah (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Newton, Christopher (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Newtonhoare, Loretta (Mirboo North SC Mirboo North)
- Ng, Michael (Camberwell GS Canterbury)
- Ng, Michelle (Balwyn HS Balwyn North)
- Nguy, Arthur (Melbourne HS South Yarra)
- Nguyen, Duy (St Albans SC St Albans)
- Nguyen, John (Strathmore SC Strathmore)
- Nguyen, Quynhchi (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Nguyen, Rosa (St Johns Regional College Dandenong)
- Nicol, Catherine (Ringwood SC Ringwood)
- Nicola, Christopher (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Nightingale, Sophie (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Nikolareas, Daniel (Marcellin College Bulleen)
- Nirmalarajah, Yalini (Kew HS Kew East)
- Nobes, Rebecca (Carey Baptist GS Kew)
- Nolan, Andrew (Xavier College Kew)
- Noonan, Maisie (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- Norton, Kathryn (Mildura Senior College Mildura)
- Nurhadi, Larasati (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Nutt, Aaron (St Peters College Cranbourne)
- OConnor, Amy (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- OConnor, Lauren (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Oliver, Chelsea (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Olivieri, Josephine (Ave Maria College Aberfeldie)
- Ong, Hui (Melbourne HS South Yarra)
- Orilla, Jed (Mill Park SC Epping)
- Ortencio, Jason (Salesian College Chadstone)
- Oughton, Chad (Camberwell GS Canterbury)
- Owen, Kylie (Frankston HS Frankston)
- Oyberman, Mark (Yeshivah College St Kilda East)
- Palmer, Mark (Belmont HS Belmont)
- Panozzo, Sara (St Brigids College Horsham)
- Pantalone, Louise (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Paritski, Olga (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Parker, Rachel (Trinity College Colac)
- Parkinson, Daniel (Luther College Croydon)
- Parrish, Richard (Geelong GS Corio)
- Partland, Lily (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Paterson, Malcolm (Scotch College Hawthorn)
- Patil, Nikita (Balwyn HS Balwyn North)
- Pattison, Alexander (Carey Baptist GS Kew)
- Paull, Andrew (Melbourne GS Melbourne)
- Payne, Fletcher (Geelong GS Corio)
- Perera, Dinesha (Methodist Ladies College Kew)
- Perera, Nisal (Parade College Bundoora)
- Perkins, Amy (Aquinas College Ringwood)
- Perkins, Melanie (The Geelong College Newtown)
- Petty, Brendan (East Doncaster SC Doncaster East)
- Phipps, Levi (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Pillay, Adrian (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Pimm, Lindsay (Berwick SC Berwick)
- Powell, Jacqueline (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Pranskunas, Alana (Braemar College Woodend)
- Price, Stephanie (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Prickett, Christina (Kingswood College Box Hill)
- Prince, Sarah (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Privitelli, Tara (Genazzano FCJ Kew)
- Procel, Daniel (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Puli, Michael (St Kevins College Toorak)
- Qian, Yunjuemelissa (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Quenault, Tara (Traralgon SC Traralgon)
- Ranasinghe, Dhushan (Salesian College Chadstone)
- Rao, Prithi (Balwyn HS Balwyn North)
- Rayner, Megan (Kilbreda College Mentone)
- Reardon, Simon (Parkwood SC Ringwood North)
- Redpath, Cameron (Haileybury College Keysborough)
- Rice, Tennille (Loreto College Ballarat)
- Richardson, Sarah (Ringwood SC Ringwood)
- Riddington, Benjamin (St Josephs College Echuca)
- Rinaudo, Lyra (Marian College Myrtleford Myrtleford)
- Roberts, India (Castlemaine SC Castlemaine)
- Robertson, Chloe (Mortlake College Mortlake)
- Robertson, James (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Robinson, Courtney (Catholic Ladies College Eltham)
- Rodgers, Natalie (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Rogers, Nicholas (St Kevins College Toorak)
- Roordink, Melanie (Kew HS Kew East)
- Rossi, Amanda (Santa Maria College Northcote)
- Rothman, Jedd (Williamstown HS Williamstown)
- Rowse, James (Xavier College Kew)
- Rymarz, Edwina (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Sabato, Angela (Blackburn HS Blackburn)
- Sala, Kaitlin (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Salsone, Laura (St Columbas College Essendon)
- Sanghvi, Premal (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Schattner, Nicole (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Schrader, Samantha (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Schreiber, Kathryn (Eumemmerring College Hallam)
- Scolla, Lisa (St Columbas College Essendon)
- Scott, Olympia (Geelong GS Corio)
- Scott, Patrick (Geelong HS Geelong East)
- Scuderi, Angela (Northcote HS Northcote)
- Segal, Shelley (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Senserrick, Jane (St Columbas College Essendon)
- Seong, Weiming (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Serra, Diana (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Sharppaul, Edward (Camberwell GS Canterbury)
- Shaughnessy, Kathryn (Donald HS Donald)
- Sheehan, Alanna (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Sheffield, James (Camberwell GS Canterbury)
- Shegan, Marlena (The King David School Armadale)
- Shepherd, Sarah (Loreto College Ballarat)
- Sheppard, Alice (Sacred Heart College Kyneton)
- Sheumack, Kyal (The Peninsula School Mount Eliza)
- Shine, Linh (Eumemmerring College Hallam)
- Shipp, Sarah (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Simkin, Johanna (Catholic College Sale)
- Simmonds, Phoebe (The Geelong College Newtown)
- Simmons, Toby (Carey Baptist GS Kew)
- Sinclair, Isabelle (Methodist Ladies College Kew)
- Sinclair, Matthew (Parade College Bundoora)
- Sitlington, Yvette (Swinburne Senior SC Hawthorn)
- Skinner, Eliza (Methodist Ladies College Kew)
- Smith, Alice (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Smith, Clare (Mowbray College Melton)
- Smith, Emily (Melbourne Girls College Richmond)
- Smith, Jonathan (Blackburn HS Blackburn)
- Smith, Larissa (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Smith, Lauren (Tintern Ggs Ringwood East)
- Sokhi, Balraj (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Spence, Jessie (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Spence, Peter (St Kevins College Toorak)
- Spozio, Adam (Luther College Croydon)
- Stallard, Jessica (Diamond Valley College Diamond Creek)
- Star, Jennifer (Methodist Ladies College Kew)
- Steel, Emma (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Steinfort, Emma (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Stevens, Graham (Kingswood College Box Hill)
- Stevenson, Katerina (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Stewart, Katherine (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Stewart, Mary (St Catherines School Toorak)
- Strain, Danielle (Siena College Camberwell)
- Street, Cathy (Monivae College Hamilton)
- Street, Chloe (St Josephs College Echuca)
- Strelec, Holly (Mitchell SC Wodonga)
- Strus, Katarzyna (Kilbreda College Mentone)
- Stuckey, Matthew (Carey Baptist GS Kew)
- Suckling, Liam (St Leonards College Brighton East)
- Sullivan, Gabrielle (Presentation College Windsor)
- Sun, Julia (Wheelers Hill SC Wheelers Hill)
- Sutton, Felicity (Box Hill HS Box Hill)
- Swan, Bonnie (St Columbas College Essendon)
- Swan, Natasha (Siena College Camberwell)
- Sweeney, Sarah (Kyabram SC Kyabram)
- Symons, Nicholas (Highvale SC Glen Waverley)
- Takle, Prudence (Firbank GS Brighton)
- Tamburro, Catherine (St Johns Regional College Dandenong)
- Tan, Emma (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Tang, Alice (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Tangas, Eleanor (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Tao, Leanne (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Tao, Yuanmin (Mentone GS Mentone)
- Tatam, Carly (Pascoe Vale Girls SC Pascoe Vale)
- Tatlonghari, April (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Taylor, Renee (Luther College Croydon)
- Terzon, Emilia (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Testaz, Alyce (Buckley Park College Essendon)
- Thornton, Megan (MacKillop Catholic Regional College Werribee)
- Tickner, Justin (Yarra Valley GS Ringwood)
- Todio, Jennifer (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Tomas, Gabrielle (South Oakleigh SC Oakleigh South)
- Toner, Mathew (Marian College Myrtleford Myrtleford)
- Tonkin, Craig (Luther College Croydon)
- Tran, Alexandra (University HS Parkville)
- Tran, Fiona (Taylors College Melbourne)
- Tran, Jenny (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Tsang, Edmund (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Tsen, Rose (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Tubridy, Ainslie (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Turner, Stefanie (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Twining, Michelle (Ringwood SC Ringwood)
- Vale, James (South Gippsland SC Foster)
- Valvo, Salvatore (Xavier College Kew)
- Vanderveer, Marcel (Portland SC Portland)
- Vanlooy, Joshua (Mildura Senior College Mildura)
- Vann, Laura (Lauriston Girls School Armadale)
- Vanveenendaal, Louise (Carey Baptist GS Kew)
- Varma, Amrita (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Veless, Hayley (Rosebud SC Rosebud)
- Venus, Christopher (Carey Baptist GS Kew)
- Vickers, Daniel (Xavier College Kew)
- Vitis, Laura (Sacre Coeur Glen Iris)
- Vo, Michael (Taylors Lakes SC Taylors Lakes)
- Voglis, Jessica (Ruyton Girls School Kew)
- Vuong, Cheng (Melbourne HS South Yarra)
- Vuu, Dona (Kilbreda College Mentone)
- Waanders, Giselle (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Wales, Persephone (Ruyton Girls School Kew)
- Walker, Melissa (Wodonga West College Wodonga)
- Wang, Yan (Melbourne HS South Yarra)
- Ward, Jessie (Kings College Warrnambool)
- Ward, Nicholas (Melbourne HS South Yarra)
- Waters, Kimberley (Clonard College Geelong West)
- Watson, Hayley (Ballarat SC Ballarat)
- Watson, Matthew (St Bernards College Essendon)
- Wei, Jing (Balwyn HS Balwyn North)
- Welsh, Laura (The Peninsula School Mount Eliza)
- Wesselingh, Robb (Brighton SC Brighton East)
- Whelan, Donna (St Johns Regional College Dandenong)
- Whitty, James (Xavier College Kew)
- Whyte, Jarrah (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Wicks, Shae (Warrnambool College Warrnambool)
- Williams, Belinda (Drouin SC Drouin)
- Williams, Charlotte (Lauriston Girls School Armadale)
- Williams, Emily (John Paul College Frankston)
- Williams, Evan (Belmont HS Belmont)
- Williams, Krystal (Melbourne Girls College Richmond)
- Willis, Michelle (Damascus College Mount Clear)
- Wilson, Zoe (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Windlow, Thomas (Koonung SC Mont Albert North)
- Withers, Kelly (Emmaus College Burwood)
- Witkowski, Christopher (Ballarat GS Wendouree)
- Woodgate, Bronwyn (Carey Baptist GS Kew)
- Wormald, Alyssa (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Wray, Emma (Eumemmerring College Hallam)
- Wright, Samuel (Western Heights College Geelong North)
- Xu, Tony (Box Hill HS Box Hill)
- Yang, Peter (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Yavuz, Esra (Pascoe Vale Girls SC Pascoe Vale)
- Ye, Zi (Balwyn HS Balwyn North)
- York, Rebecca (Parkdale SC Mordialloc)
- Yorke, Samuel (Brentwood SC Glen Waverley)
- Young, Catherine (Geelong GS Corio)
- Zaia, Vincent (Marcellin College Bulleen)
- Zammit, Joel (Emmaus College Burwood)
- Zauri, Anita (Kilbreda College Mentone)
- Zhang, Luke (Melbourne HS South Yarra)
- Zrobek, David (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Zwagerman, Kate (Kardinia International College Bell Post Hill)
40 (847 total)
- Abbasszadeh, Jamshid (Highvale SC Glen Waverley)
- Ainger, Jayne (Methodist Ladies College Kew)
- Ajzensztat, Astrid (McKinnon SC McKinnon)
- Alabaster, Andrew (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Alcorn, Owen (Haileybury College Keysborough)
- Alivanoglou, Stephanie (Siena College Camberwell)
- Allan, Caris (Huntingtower School Mount Waverley)
- Allan, Sarah (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Allmark, Tanya (Bendigo Regional Institute Of TAFE Bendigo)
- Altstock, Samantha (Brentwood SC Glen Waverley)
- Anagnostakos, Anastasia (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Anderson, Scott (Melbourne GS Melbourne)
- Arnett, Kathryn (Galen College Wangaratta)
- Arnold, Geoffrey (Melbourne HS South Yarra)
- Arnold, Sherree (Rowville SC Rowville)
- Arulanantham, Shobana (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Astbury, Benjamin (Aquinas College Ringwood)
- Astorino, Amanda (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Axsentieff, Christopher (Trinity GS Kew)
- Ayres, Stacey (Timboon P-12 School Timboon)
- Bacalja, Milena (Kilbreda College Mentone)
- Bailey, Frances (Mater Christi College Belgrave)
- Bain, Richard (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Baker, Jack (Xavier College Kew)
- Balakrishnan, Shilpa (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Banbury, Jenna (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Barrie, Cara (Methodist Ladies College Kew)
- Barrow, Sarah (Wangaratta HS Wangaratta)
- Barry, Anthea (Corryong College Corryong)
- Bartlett, Jessica (Clonard College Geelong West)
- Batschowanow, Dominique (Berwick SC Berwick)
- BaylissMcCulloch, Jordan (Melbourne HS South Yarra)
- Beaman, Juanita (Donvale Christian College Donvale)
- Bedford, Christine (Loyola College Watsonia)
- Beischer, Samantha (Toorak College Mount Eliza)
- Bell, Julia (Firbank GS Brighton)
- Bell, Lucy (Yarram SC Yarram)
- Bellamy, Laura (Eltham College Of Education Research)
- Benevento, Cathleen (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Benjamin, Matthew (Frankston HS Frankston)
- Benke, Lyndon (Whitefriars College Donvale)
- Bennison, Thomas (Melbourne GS Melbourne)
- Benski, Alex (The King David School Armadale)
- Bergamin, Amanda (Mercy Diocesan College Coburg)
- Bertuch, Ashley (Koonung SC Mont Albert North)
- Betschel, Benjamin (Balwyn HS Balwyn North)
- Biber, Kristy (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Bilney, Matthew (Trinity GS Kew)
- Bippus, Daniel (Essendon Keilor College Essendon)
- Blainey, Matthew (Kew HS Kew East)
- Blake, Johanna (Sacre Coeur Glen Iris)
- Blake, Tessa (South Gippsland SC Foster)
- Blanc, Alister (Melbourne GS Melbourne)
- Boast, Andrew (McKinnon SC McKinnon)
- Bochkareffkudin, Monica (Santa Maria College Northcote)
- Boddenberg, Alyshia (Princes Hill SC Carlton North)
- Bogaty, Anat (Bialik College Hawthorn East)
- Boin, Alison (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Bolton, Andrew (St Josephs College Echuca)
- Bond, Simon (Mentone GS Mentone)
- Bool, Emma (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Borrell, Amy (Yarra Valley GS Ringwood)
- Boscarato, Kara (Genazzano FCJ Kew)
- Bosher, Luke (Melbourne HS South Yarra)
- Bow, Keeganjeremy (Taylors College Melbourne)
- Bowman, Sarah (Catholic College Sale)
- Boyd, Madeleine (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Boyle, Kerryn (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Brennan, Janelle (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- Brew, Sarah (Loreto College Ballarat)
- Bright, Kirsten (Mirboo North SC Mirboo North)
- Briones, Jamie (Melbourne HS South Yarra)
- Brown, Penelope (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Browne, Jemma (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Browning, Angelina (Donvale Christian College Donvale)
- Brukner, Charles (Wesley College Melbourne)
- Brunckhorst, Gemma (Monivae College Hamilton)
- Buccheri, Jason (MacKillop Catholic Regional College Werribee)
- Buchanan, Nicholas (Brauer College Warrnambool)
- Buckley, Penelope (The Geelong College Newtown)
- Bullen, Jenna (Catholic Ladies College Eltham)
- Burdonsmith, Annalie (Woodleigh School Baxter)
- Burin, Margaret (Bayside College Newport)
- Burke, Kate (St Columbas College Essendon)
- Burns, Laura (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Butas, Elena (Genazzano FCJ Kew)
- Cain, Thomas (Marcellin College Bulleen)
- Caldwell, Emma (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Cameron, Harriet (St Catherines School Toorak)
- Campbell, Charlotte (Firbank GS Brighton)
- Capell, Elizabeth (Genazzano FCJ Kew)
- Carafa, Carla (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Carroll, Laura (Ringwood SC Ringwood)
- Carter, Stephanie (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Casey, James (Ballarat GS Wendouree)
- Cassidy, Aoife (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Cergol, Jasmine (Carey Baptist GS Kew)
- Chalmers, Lucie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Chalmers, Merron (Boort SC Boort)
- Chamravi, Eli (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Chan, Kristie (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Chan, Michelle (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Chan, Mowah (Balwyn HS Balwyn North)
- Chapman, Clare (Mater Christi College Belgrave)
- Chapman, Jessica (Brighton SC Brighton East)
- Charles, Justine (Mornington SC Mornington)
- Chen, Helena (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Chen, Stella (Wantirna College Wantirna)
- Chen, Vivian (Killester College Springvale)
- Cheung, Catherine (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Cheung, Whitney (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Chew, Peilee (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Chislett, Jessica (Mentone Girls GS Mentone)
- Chow, Cecil (Scotch College Hawthorn)
- Chowdhury, Mehraz (Melbourne HS South Yarra)
- Christiansen, Annie (Firbank GS Brighton)
- Christie, Melissa (The Geelong College Newtown)
- Churcher, Andrew (The Peninsula School Mount Eliza)
- Clark, Stuart (Melbourne HS South Yarra)
- Clausen, Jessica (Berwick SC Berwick)
- Clifford, Samantha (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Coburn, Robert (Melbourne HS South Yarra)
- Collett, Jodee (Dromana SC Dromana)
- Collins, Simone (Blackburn HS Blackburn)
- Collins, Travis (Xavier College Kew)
- Comer, Joseph (St Josephs College Melbourne North Melbourne)
- Connell, Elizabeth (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Connellan, Nicholas (Xavier College Kew)
- Conrick, Audrey (Mansfield SC Mansfield)
- Cook, Elizabeth (Geelong GS Corio)
- Cook, Elizabeth (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Cooney, Patrick (Brighton GS Brighton)
- Cooper, Julie (St Leonards College Brighton East)
- Corcoran, Brent (Catholic College Wodonga)
- Cornehls, Gina (Nazareth College Noble Park)
- Coscini, Valeria (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Cowan, Geordie (Melbourne HS South Yarra)
- Cox, Rachael (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Crampton, Joshua (Sandringham College Sandringham)
- Craven, Thomas (Ringwood SC Ringwood)
- Crisafi, Christopher (Williamstown HS Williamstown)
- Crnjac, Melissa (Ave Maria College Aberfeldie)
- Crocker, Tom (Ballarat GS Wendouree)
- Cronin, Therese (St Columbas College Essendon)
- Crothers, Breanna (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Curd, Helen (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Curkpatrick, Surekha (Rowville SC Rowville)
- Daloisio, Anthony (Whitefriars College Donvale)
- Daly, Sarah (Catholic College Wodonga)
- Danielczak, Maria (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Davey, Caitlin (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Davey, Laura (Mentone Girls GS Mentone)
- Davidson, Annie (Carey Baptist GS Kew)
- Davidson, Sophie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Davies, Courtney (Mentone Girls GS Mentone)
- Davies, Madeleine (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Davis, Sarah (Bialik College Hawthorn East)
- Dawson, Naomi (Catholic Ladies College Eltham)
- Dayman, Laurel (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Deangelis, Lara (Kilbreda College Mentone)
- Dear, Kassie (Trafalgar HS Trafalgar)
- Declerck, Melissa (Dromana SC Dromana)
- Dejong, Jarrod (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Deligiannis, Marialee (Gilmore College For Girls Footscray)
- Dellaquila, Kate (Emmaus College Burwood)
- Delloro, Hayley (Galen College Wangaratta)
- Delpapa, Melissa (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Demmer, David (Catholic Regional College Geelong Drysdale)
- Deng, Linda (Box Hill HS Box Hill)
- Denniston, Charlotte (Sandringham College Sandringham)
- Dharmapala, Roshan (Salesian College Chadstone)
- Diberardino, Simon (Parade College Bundoora)
- Dibernardo, Luisa (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Dickson, Emily (Methodist Ladies College Kew)
- Dickson, Holly (Buckley Park College Essendon)
- Dickson, Kathryn (Viewbank College Rosanna)
- Dickson, William (Balwyn HS Balwyn North)
- Dilkesfrayne, Ella (University HS Parkville)
- Dines, Brenton (Eltham College Of Education Research)
- Ding, Benjamin (Parkdale SC Mordialloc)
- Dingle, Wesley (Western Heights College Geelong North)
- Donley, Matthew (Melbourne HS South Yarra)
- Doran, Jacqueline (The Geelong College Newtown)
- Dorsey, Garreth (De La Salle College Malvern)
- Dortmans, Laura (Mary MacKillop Catholic Regional College Leongatha)
- Doughton, Blair (St Michaels GS St Kilda)
- Dovaston, Lauren (Lilydale Heights SC Lilydale)
- Dowd, Thomas (Leongatha SC Leongatha)
- Doyle, James (Galen College Wangaratta)
- Doylejones, Brodie (Wesley College Melbourne)
- Drinjak, Samir (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Ducker, Amelia (Woodleigh School Baxter)
- Dunbar, Laura (Emmaus College Burwood)
- Dunlop, Martin (Parade College Bundoora)
- Dunstan, Carolyn (Wesley College Melbourne)
- Durnin, Laura (Viewbank College Rosanna)
- Dyke, Leanne (Catholic Regional College Sydenham)
- Ear, Sarah (Methodist Ladies College Kew)
- Earls, Meredith (Bellarine SC Drysdale)
- Edwards, Max (Melbourne HS South Yarra)
- Elhelou, Billal (Roxburgh College Dallas)
- Ellis, Jacqueline (Mentone Girls SC Mentone)
- Ellis, Sam (Ballarat HS Ballarat)
- Ellis, Sophie (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Elston, Sarah (Blackburn HS Blackburn)
- Elsum, Stephanie (Oberon HS Belmont)
- Eltchelebi, Aden (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Emanuelle, Shane (Warrnambool College Warrnambool)
- Erceg, David (Glen Eira College Caulfield South)
- Esmaquel, Julienne (Ave Maria College Aberfeldie)
- Evans, Christopher (Luther College Croydon)
- Fagan, Alexander (Melbourne GS Melbourne)
- Farnan, Nino (Oberon HS Belmont)
- Farr, David (Box Hill HS Box Hill)
- Faubel, Stefanie (University HS Parkville)
- Favaro, Nicole (MacKillop Catholic Regional College Werribee)
- Fedrizzi, Adam (Marcellin College Bulleen)
- Fergus, Andrew (Whitefriars College Donvale)
- Ferguson, Helen (Sale College Sale)
- Ferguson, Melissa (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- Fernandez, Allison (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Fernandez, Bernice (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Fernandez, Lauren (John Paul College Frankston)
- Fernando, Pujitha (Melbourne HS South Yarra)
- Fernando, Sachittra (St Johns Regional College Dandenong)
- Ferreira, Mariojose (Mazenod College Mulgrave)
- Ferriss, Bassenta (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Figdor, Dina (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Filer, Lucas (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Finn, Laura (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Fischer, Siegrid (Emmanuel College Warrnambool)
- Fitzgerald, Sarah (Loreto College Ballarat)
- Fitzgibbon, Kate (Lauriston Girls School Armadale)
- Fitzpatrick, Duncan (Melbourne HS South Yarra)
- Fitzpatrick, Emily (McKinnon SC McKinnon)
- Fitzsimmons, Louella (Rowville SC Rowville)
- Flack, Claire (Mentone Girls SC Mentone)
- Fletcher, Polly (Mullauna College Mitcham)
- Ford, Meghann (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Fox, Jacinta (Ringwood SC Ringwood)
- Frame, Michael (Scotch College Hawthorn)
- Franklin, Hayley (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Fraser, Abbey (Dromana SC Dromana)
- Fraser, Lauren (Loreto College Ballarat)
- Freeman, William (Mazenod College Mulgrave)
- French, Rachel (Methodist Ladies College Kew)
- Frisby, Leah (Catholic Ladies College Eltham)
- Fu, Jing (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Fu, Ziguang (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Fuhrmann, James (Eltham College Of Education Research)
- Fultheim, Jeremy (Camberwell GS Canterbury)
- Fyfe, Robert (The Peninsula School Mount Eliza)
- Gabriel, Victoria (Lauriston Girls School Armadale)
- Gallina, Jake (Werribee SC Werribee)
- Gallo, Linda (St Monicas College Epping)
- Gan, Melissa (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Gao, Cathy (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Garden, Claire (Woodleigh School Baxter)
- Gardiner, Matthew (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Garnerwilliams, Kit (Trinity GS Kew)
- Gaylard, Lachlan (Belmont HS Belmont)
- Genat, Anna (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Gendre, Olivia (Methodist Ladies College Kew)
- Georgy, Christine (Methodist Ladies College Kew)
- Ger, Nicola (Bialik College Hawthorn East)
- Gherardin, Thomas (Scotch College Hawthorn)
- Giles, Jack (Footscray City College Footscray)
- Gill, Katherine (Siena College Camberwell)
- Gindidis, Simone (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Gleadow, Elizabeth (Fintona Girls School Balwyn)
- Glick, Henna (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Gluskie, Simon (Marcellin College Bulleen)
- Goddard, Stephanie (Emmaus College Burwood)
- Goddardclegg, Ailiche (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- Godfrey, Adam (Frankston HS Frankston)
- Goldie, Ryan (Eumemmerring College Hallam)
- Goodman, Warwick (Brighton GS Brighton)
- Grant, Jessica (Salesian College Sunbury)
- Grant, Philip (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Grant, Robert (Brighton SC Brighton East)
- Gray, Jessica (Ringwood SC Ringwood)
- Gray, Shannon (Tintern Ggs Ringwood East)
- Green, Jo (Frankston HS Frankston)
- Greenway, Sebastian (Eltham HS Eltham)
- Gregor, Blair (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Gregov, Natalie (Williamstown HS Williamstown)
- Grenfell, Travis (Melbourne HS South Yarra)
- Griffiths, Courtney (Sunbury Downs SC Sunbury)
- Guerrieri, Bianca (Ave Maria College Aberfeldie)
- Guirguis, Mira (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Gulavita, Maneka (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Guppta, Kapil (Essendon Keilor College Essendon)
- Gurevich, Catherine (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Hadj, Justine (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Hainessutherland, Kelly (Woodleigh School Baxter)
- Hall, Kimberley (St Albans SC St Albans)
- Halliday, Kathleen (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Hamilton, Nathan (Kingswood College Box Hill)
- Hancock, Grady (Box Hill Institute Box Hill)
- Hanner, Lena (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Hardi, Adam (Scotch College Hawthorn)
- Hardy, Sarah (Mt Clear College Mount Clear)
- Harisis, George (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Harkin, Amber (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Harkins, Sarah (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Harman, Aimee (Berwick SC Berwick)
- Harrington, Catherine (Avila College Mount Waverley)
- Harrington, Melissa (Presentation College Windsor)
- Hayman, Hannah (Princes Hill SC Carlton North)
- Heald, Janelle (Heathmont College Heathmont)
- Hebert, Pernille (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Hedinger, Christina (Methodist Ladies College Kew)
- Heeney, Lauren (Sunbury College Sunbury)
- Height, Christopher (Yarra Valley GS Ringwood)
- Henderson, Chloe (The Geelong College Newtown)
- Henderson, Richard (Northcote HS Northcote)
- Henderson, Sarah (Genazzano FCJ Kew)
- Henkell, Karl (Scotch College Hawthorn)
- Hewitt, Nicholas (The Geelong College Newtown)
- Hill, Felicity (St Margarets School Berwick)
- Hinkins, Amy (Fintona Girls School Balwyn)
- Hinsley, Simon (St Kevins College Toorak)
- Hoffman, Alexandra (St Catherines School Toorak)
- Hogarty, Christine (Mill Park SC Epping)
- Holgate, Rosie (Wangaratta HS Wangaratta)
- Hong, Carly (Killester College Springvale)
- Horne, Kym (John Paul College Frankston)
- House, Kristen (The Peninsula School Mount Eliza)
- Houston, Melissa (Strathmore SC Strathmore)
- Howard, Allyson (Viewbank College Rosanna)
- Howard, Danielle (Derrinallum P12 College Derrinallum)
- Howard, Sarah (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Howell, Rachel (Castlemaine SC Castlemaine)
- Howellsng, Kimyen (Brentwood SC Glen Waverley)
- Huang, Lucy (Mentone Girls GS Mentone)
- Hull, Katherine (Luther College Croydon)
- Humphreys, Holly (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Hundal, Katrina (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Hunter, Megan (Kyabram SC Kyabram)
- Hussain, Ahmed (Balwyn HS Balwyn North)
- Hutchinson, Jessica (Sacred Heart College Kyneton)
- Hyndman, Brendon (Maroondah SC Croydon)
- Incledon, Adelle (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Ioannou, Michelle (Catholic Ladies College Eltham)
- Ischia, Tait (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Jackson, Emily (Warragul Regional College Warragul)
- Jackson, Frances (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Jackson, Melody (Emerald SC Emerald)
- Jacobs, Ruth (Methodist Ladies College Kew)
- Jayawardena, Thushan (Haileybury College Keysborough)
- Jene, Charlie (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Jenningsmartinez, Beatriz (Viewbank College Rosanna)
- Johnston, Faye (Werribee SC Werribee)
- Johnstone, Abbey (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Jones, Alissa (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Kagan, Bianca (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Kalfat, Sarah (Lyndale SC Dandenong North)
- Kalimnios, Catherine (Essendon Keilor College Essendon)
- Kan, Elinda (Templestowe College Templestowe Lower)
- Kandanearatchy, Jeshan (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Kanevsky, Victoria (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Katz, Joshua (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Kavanagh, Claire (University HS Parkville)
- Kavourakis, James (Camberwell GS Canterbury)
- Kay, Jessica (The Geelong College Newtown)
- Keele, Laura (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Kelly, Jade (Williamstown HS Williamstown)
- Kemp, Andrew (Brighton GS Brighton)
- Kennedy, Erin (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Kennon, Emma (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Keogh, Caitlin (St Mary Of The Angels School Nathalia)
- Kershaw, Sarah (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Keys, Michael (Eltham College Of Education Research)
- Khanina, Anna (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Kim, Jooeun (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Kimber, Bradley (Emmaus College Burwood)
- Kinnersly, Sara (Ballarat HS Ballarat)
- Knoff, Penny (Carey Baptist GS Kew)
- Koh, Kerryn (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Kortum, Jessica (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Kostos, Stephanie (Fintona Girls School Balwyn)
- Kugathasan, Vanessa (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Kunz, Stephen (Yarra Valley GS Ringwood)
- Kushwaha, Komal (Avila College Mount Waverley)
- Lai, Marcus (Balwyn HS Balwyn North)
- Lajic, Emma (Brunswick SC Brunswick)
- Lakhani, Kartik (Balwyn HS Balwyn North)
- Lambert, Adam (Ringwood SC Ringwood)
- Lancaster, Katrina (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Lane, Tammy (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Lansdown, Amelia (Traralgon SC Traralgon)
- Larkins, Thomas (Melbourne GS Melbourne)
- Larsen, Carl (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Lau, Evan (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Lau, Teresa (Doncaster SC Doncaster)
- Le, Jack (Noble Park SC Noble Park)
- Lecornu, Prudence (Presentation College Windsor)
- Ledger, Nicholas (Galen College Wangaratta)
- Lee, Andrew (Carey Baptist GS Kew)
- Lee, Cameron (Mentone GS Mentone)
- Lee, Chernyee (Haileybury College Keysborough)
- Lee, David (Melbourne GS Melbourne)
- Lee, Ken (Melbourne HS South Yarra)
- Lee, Padma (Melbourne Rudolf Steiner School Warranwood)
- Lee, Yvonne (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Lee, Zen (Eumemmerring College Hallam)
- Lemon, Andrew (Brighton GS Brighton)
- Leung, Janice (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Levaillant, Colleen (Kerang Technical HS Kerang)
- Levinge, Bonnie (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Levy, Barry (The King David School Armadale)
- Lew, Hannah (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Lewis, Aaron (Damascus College Mount Clear)
- Li, Christine (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lim, Allan (Box Hill HS Box Hill)
- Lim, Shan (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Lim, Zelong (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Linke, Anna (Good Shepherd College Hamilton)
- Linklater, Amy (Boort SC Boort)
- Lio, Adrian (Balwyn HS Balwyn North)
- Lipson, Stephanie (Melbourne Girls College Richmond)
- Liu, Tim (Melbourne HS South Yarra)
- Lockett, Sarah (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Lofts, Tamsin (Presentation College Windsor)
- Loh, Sean (Melbourne HS South Yarra)
- Loughran, Jadan (Mary MacKillop Catholic Regional College Leongatha)
- Lucas, Ryan (Western Heights College Geelong North)
- Luelf, Sonia (Ballarat GS Wendouree)
- Lukins, James (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Lunardi, Kristian (Xavier College Kew)
- Luo, Barry (St Michaels GS St Kilda)
- Luscombe, Megan (South Oakleigh SC Oakleigh South)
- Luxford, Emma (Traralgon SC Traralgon)
- Lynch, Cody (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Lynch, Gabriel (Xavier College Kew)
- Lynch, Gerard (Loyola College Watsonia)
- Lyne, Briana (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Ma, Zheting (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Mac, Justin (Catholic Regional College Sydenham)
- Macculloch, Annie (Warrnambool College Warrnambool)
- Macdonald, Hamish (Melbourne GS Melbourne)
- Macfarlane, Madeleine (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Mackey, Adrienne (Strathmore SC Strathmore)
- Mackie, Clare (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Macri, Jessica (Santa Maria College Northcote)
- Macula, Daniela (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Maden, Leigh (Eltham College Of Education Research)
- Mafodda, Gianna (St Columbas College Essendon)
- Maginness, Michael (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Mah, Sherlee (Methodist Ladies College Kew)
- Maher, Brendan (Xavier College Kew)
- Mahon, Stephanie (Avila College Mount Waverley)
- Malalagama, Geethal (Salesian College Chadstone)
- Maloney, Adam (St Bedes College Mentone)
- Mantoo, Naziath (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Marcello, Sarah (Luther College Croydon)
- Margretgay, Sophie (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Marinis, Catherine (Ave Maria College Aberfeldie)
- Marks, Fiona (The Knox School Wantirna South)
- Marr, Lachlan (Patterson River SC Carrum)
- Marshall, Stephanie (St Margarets School Berwick)
- Marson, Lisa (Presentation College Windsor)
- Mason, Jessica (Ringwood SC Ringwood)
- Mastrolembo, Daniel (Mazenod College Mulgrave)
- Mathias, Janelle (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Mawby, Nathan (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Mazloum, Hadi (Loyola College Watsonia)
- McCann, Steven (Emmaus College Burwood)
- McClean, Kylie (Rosebud SC Rosebud)
- McCrone, Jessie (Loreto College Ballarat)
- McDonald, Ben (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- McDonald, Jessica (Doncaster SC Doncaster)
- McDonald, Sigourney (Melbourne Girls College Richmond)
- McDougal, Chloe (Genazzano FCJ Kew)
- McGinnes, Felicity (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- McGrouther, Renee (Ringwood SC Ringwood)
- McGuane, Michelle (Loreto College Ballarat)
- McGuigan, Tess (Firbank GS Brighton)
- McIntyre, Rhiannon (Essendon Keilor College Essendon)
- McKenna, Tim (De La Salle College Malvern)
- McKenzie, Lachlan (The Peninsula School Mount Eliza)
- McKenzie, Sophie (Castlemaine SC Castlemaine)
- McMonnies, Carmen (Robinvale SC Robinvale)
- McNamara, Emily (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- McNicol, Polly (Firbank GS Brighton)
- McPhee, Maryanne (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- McQuillen, Marika (McKinnon SC McKinnon)
- McSweeney, Karly (Taylors Lakes SC Taylors Lakes)
- Medland, Jessica (Methodist Ladies College Kew)
- Mengler, Christian (Scotch College Hawthorn)
- Mennie, Amy (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Mercier, Sarahjane (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Merwart, Karen (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Mete, Lani (Avila College Mount Waverley)
- Meyer, Stevie (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Milaszewicz, Andrew (Trinity GS Kew)
- Milford, Felicity (Fintona Girls School Balwyn)
- Millard, Ashleigh (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Miller, Angelique (Berwick SC Berwick)
- Miller, Penny (Ballarat SC Ballarat)
- Mills, Jessica (Loreto College Ballarat)
- Milosevic, Jelena (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Miranda, Akshay (St Bedes College Mentone)
- Misso, James (RMIT TAFE Carlton)
- Mitchell, Andrew (Scotch College Hawthorn)
- Mitchell, Christopher (Vermont SC Vermont)
- Mitchell, Katrina (Montmorency SC Montmorency)
- Mitchell, Kirstin (Alexandra SC Alexandra)
- Miyazaki, Koki (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Mogilevsky, Vlad (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Molloy, Sheree (Loreto College Ballarat)
- Moon, Alison (Melbourne Girls College Richmond)
- Moore, Emma (Oxley College Chirnside Park)
- Morandini, Nicholas (Marcellin College Bulleen)
- Morelli, Sophie (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Morgan, Deborah (McKinnon SC McKinnon)
- Morris, Erin (Woodleigh School Baxter)
- Morris, Hayley (Boronia Heights College Boronia)
- Morris, Jason (Brighton GS Brighton)
- Morris, Peter (Whitefriars College Donvale)
- Moussa, Georgina (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Moyle, Kate (University HS Parkville)
- Mugavin, Kate (Balwyn HS Balwyn North)
- Mulder, Stephanie (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Mulkearns, Emma (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Munro, Alice (Boort SC Boort)
- Murfitt, Rachel (Mill Park SC Epping)
- Murphy, Reed (Salesian College Sunbury)
- Muscat, Daniel (Samaritan Catholic College Preston)
- Nagorcka, Shae (MacLeod College MacLeod)
- Naismith, Larissa (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Nancarrow, Justine (The Geelong College Newtown)
- Naqvi, Syed (Camberwell GS Canterbury)
- Natoli, David (Samaritan Catholic College Preston)
- Nesbitt, Cassie (Rutherglen HS Rutherglen)
- Nettle, Jonathan (Melbourne GS Melbourne)
- Newlan, Lisa (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Newton, Georgia (Wesley College Melbourne)
- Ngo, Mark (Cheltenham SC Cheltenham)
- Nguyen, Tam (St Leonards College Brighton East)
- Nguyen, Vivien (Lauriston Girls School Armadale)
- Ni, Xia (Methodist Ladies College Kew)
- Nicholson, Larissa (Presentation College Windsor)
- Nicola, Terry (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Norman, Rebecca (Eltham HS Eltham)
- Norris, Brodie (St Josephs College Echuca)
- Nuccio, James (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Obialor, Jessie (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- OBrien, Julieanne (Mullauna College Mitcham)
- OBrien, Mikaela (Loreto College Ballarat)
- OBryan, Kelly (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- OConnell, Clare (Warrnambool College Warrnambool)
- OConnor, Alison (Aquinas College Ringwood)
- ODea, Rebecca (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- ODwyer, Lauren (St Josephs College Echuca)
- OKane, Alannah (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Olszewski, Andrew (St Leonards College Brighton East)
- Omanovic, Kenan (Carwatha College P-12 Noble Park North)
- ONeill, Emma (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Orchard, Carlee (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Osborne, Laura (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Oska, Sarahjane (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- OSullivan, Chloe (Ruyton Girls School Kew)
- Oswin, Katherine (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Pagounis, Peter (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Palmer, Colin (Brentwood SC Glen Waverley)
- Pan, Luoxi (Ballarat GS Wendouree)
- Pang, Sam (Girton GS Ltd Bendigo)
- Park, Anthony (Waverley Christian College Wantirna South)
- Parker, Elise (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Parker, Jacqueline (Horsham College Horsham)
- Parker, Katherine (Kyneton SC Kyneton)
- Patterson, Natalie (Rosebud SC Rosebud)
- Patterson, Samantha (Ballarat GS Wendouree)
- Pelletier, Gabrielle (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Pereira, Jessica (St Columbas College Essendon)
- Perkins, Deneale (Mt Clear College Mount Clear)
- Perkins, Emma (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Pernice, Nicole (Loyola College Watsonia)
- Perry, Timothy (Eltham HS Eltham)
- Petering, Kelly (Kilbreda College Mentone)
- Peterson, Kavita (Berwick SC Berwick)
- Petschack, Emma (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Pham, Tini (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Phengrasmy, Jimmy (Melbourne HS South Yarra)
- Piciocchi, Jacinta (John Paul College Frankston)
- Pike, Kate (St Helena SC Eltham)
- Pillay, Davery (McKinnon SC McKinnon)
- Pinch, Sarah (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Pincott, Sarah (McKinnon SC McKinnon)
- Pinn, Ainsley (Rutherglen HS Rutherglen)
- Pintaudi, Catena (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Pinto, Richelle (Catholic Ladies College Eltham)
- Pliszka, Magdalena (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Pontes, Belinda (Mercy Diocesan College Coburg)
- Pool, Genevieve (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Poore, Emily (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Potockypacay, Lauren (Corryong College Corryong)
- Potter, Catherine (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Powell, Emma (Mt Clear College Mount Clear)
- Powell, Nicholas (Brighton GS Brighton)
- Power, Cameron (Whitefriars College Donvale)
- Power, Rachel (Sacre Coeur Glen Iris)
- Power, Ryan (Mowbray College Melton)
- Poznachowski, Erin (Essendon Keilor College Essendon)
- Preece, Trent (Xavier College Kew)
- Prendergast, Patrick (St Josephs College Newtown)
- Pretorius, Adri (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Price, Shane (Notre Dame College Shepparton)
- Protetto, Adriana (Thomas Carr College Tarneit)
- Purcell, Brooke (Hawkesdale College Hawkesdale)
- Quilici, Matthew (Eltham College Of Education Research)
- Quinn, Andrew (Mentone GS Mentone)
- Raleigh, Chloerose (Karingal Park SC Frankston)
- Ramm, Jacqueline (Werribee SC Werribee)
- Randall, Shari (Padua College Mornington)
- Rao, Nandini (Mentone Girls GS Mentone)
- Rebakis, William (Melbourne HS South Yarra)
- Reddy, Tara (St Michaels GS St Kilda)
- Regan, Nicole (Sale College Sale)
- Renouf, Sally (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Renowden, Annie (University HS Parkville)
- Reynolds, Kim (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Reynolds, Timothy (St Josephs Regional College Ferntree Gully)
- Rich, Kirsten (Nazareth College Noble Park)
- Richards, Stacey (Oxley College Chirnside Park)
- Richmond, Lauren (Ballarat SC Ballarat)
- Robbins, William (Trinity GS Kew)
- Roberts, Danielle (Wantirna College Wantirna)
- Robinson, Caitlin (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Roden, Lauren (Mildura Senior College Mildura)
- Rodgers, Lily (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Rohrt, Caitlin (Genazzano FCJ Kew)
- Rologas, Kostas (Cae Melbourne)
- Romuld, Skye (Lauriston Girls School Armadale)
- Rosenblum, Devorah (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Ross, Catherine (The Geelong College Newtown)
- Roth, Jordanna (Bialik College Hawthorn East)
- Roth, Kira (McKinnon SC McKinnon)
- Rothschild, Shari (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Rothwell, Sarah (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Roujnikov, Kirill (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Rowe, Maxwell (Trinity GS Kew)
- Rowlands, Tegan (Rowville SC Rowville)
- Ruddell, Nicholas (Melbourne HS South Yarra)
- Rundell, Kate (Kingswood College Box Hill)
- Runting, Jonathan (Trinity GS Kew)
- Russo, Daniella (Cheltenham SC Cheltenham)
- Rutter, Sarah (Clonard College Geelong West)
- Sacher, Lara (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Saliba, Candice (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Samara, Francyne (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Sampson, Gemma (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Sanad, Peter (Waverley Christian College Wantirna South)
- Sangha, Komal (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Santhakumar, Shivani (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Sapountzis, Michael (Balwyn HS Balwyn North)
- Sargent, Katie (Sacre Coeur Glen Iris)
- Saykao, Dexter (Melbourne HS South Yarra)
- Schloeffel, Richard (Mentone GS Mentone)
- Schnall, Michael (Doncaster SC Doncaster)
- Schneider, Richard (Melbourne HS South Yarra)
- Scott, Claire (Lauriston Girls School Armadale)
- Scott, Lauren (St Monicas College Epping)
- Scottstokes, Kimberley (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Sedger, Alex (The Geelong College Newtown)
- Seixas, Savannah (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Shanahan, Jemma (Catholic College Wodonga)
- Shankar, Bhargav (The Knox School Wantirna South)
- Shankerbutler, Shirene (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Shannon, Tess (Strathmore SC Strathmore)
- Sharma, Rahul (Mazenod College Mulgrave)
- Sharp, Erina (FCJ Benalla)
- Shchyrytsya, Bogdana (Essendon Keilor College Essendon)
- Sheahan, Mairin (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Shiferson, Anna (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Shridhar, Malavika (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Shridhar, Swathi (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Sia, Grace (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Sia, Joshua (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Sidhu, Harpreet (Taylors College Melbourne)
- Simmons, Katherine (Brighton SC Brighton East)
- Simpson, Jessica (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Sinclair, James (The Geelong College Newtown)
- Siriwardena, Chathurika (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Skandakumar, Kaanji (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Slamet, Alia (Methodist Ladies College Kew)
- Slater, Andrea (Girton GS Ltd Bendigo)
- Slocum, Ryan (Melbourne HS South Yarra)
- Smith, Cameron (Mazenod College Mulgrave)
- Smith, Leigh (Emmaus College Burwood)
- Smith, Lily (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Smith, Natalie (Clonard College Geelong West)
- Smith, Penelope (Melbourne Girls College Richmond)
- Snaidero, Adam (Xavier College Kew)
- So, Tiffany (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Sofo, Catrina (Essendon Keilor College Essendon)
- Sombekke, Melissa (Mater Christi College Belgrave)
- Sorensen, Laura (Wodonga West College Wodonga)
- Spencer, Annelise (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Spiller, David (St Kevins College Toorak)
- Spirovska, Nevena (Cheltenham SC Cheltenham)
- Spooner, Ellen (St Michaels GS St Kilda)
- Spring, Virginia (St Catherines School Toorak)
- Stainforth, Thomas (The Peninsula School Mount Eliza)
- Steiner, Joel (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Stephens, Carla (Loreto College Ballarat)
- Stephens, Christian (Melbourne Rudolf Steiner School Warranwood)
- Stephens, Lindy (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Steriadis, Kelly (Mill Park SC Epping)
- Stevenson, Kimberlee (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Stgeorge, Sophie (Swinburne Senior SC Hawthorn)
- Stott, Tracy (Eltham College Of Education Research)
- Street, Keegan (Leongatha SC Leongatha)
- Stuart, Kara (Monbulk College Monbulk)
- Studley, Jacqueline (Methodist Ladies College Kew)
- Sudra, Meera (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Sudweeks, Mark (Xavier College Kew)
- Suffren, Thomas (Xavier College Kew)
- Sundin, Lola (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Sustar, Kylie (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Suzukawa, Keigo (St Michaels GS St Kilda)
- Sweet, Ariella (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Sykes, Matthew (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Syme, Joanna (Fintona Girls School Balwyn)
- Symons, Noam (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Szabo, Daniel (Mazenod College Mulgrave)
- Szmerling, Jeremy (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Taberner, Megan (Mary MacKillop Catholic Regional College Leongatha)
- Tai, Amanda (Balwyn HS Balwyn North)
- Taip, Melissa (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Talj, Elie (Xavier College Kew)
- Tan, Yokeching (Balwyn HS Balwyn North)
- Taplin, Breeanna (Patterson River SC Carrum)
- Tarantogrimes, Nick (Carey Baptist GS Kew)
- Tarquinio, Melissa (Taylors Lakes SC Taylors Lakes)
- Tattersall, Gemma (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Taylor, Kirrilee (Nunawading Adventist College Nunawading)
- Taylor, Lara (Wanganui Park SC Shepparton)
- Taylor, Samuel (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Telwatte, Sushama (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Thomas, Erin (Pakenham SC Pakenham)
- Thomas, Louisa (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Thompson, Sarah (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Thomson, Heidi (Box Hill HS Box Hill)
- Thorne, Julia (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Tippet, Paul (Galen College Wangaratta)
- Toholka, Ryan (Braemar College Woodend)
- Torii, Kate (St Catherines School Toorak)
- Torosoglu, Miranda (Emmaus College Burwood)
- Tran, Brenda (Mentone Girls GS Mentone)
- Tran, Jackie (Yarra Valley GS Ringwood)
- Tran, John (Salesian College Chadstone)
- Tran, Marianne (Dandenong HS Dandenong)
- Tran, Uy (Eumemmerring College Hallam)
- Trotter, Ezra (McKinnon SC McKinnon)
- Trovato, Paul (Xavier College Kew)
- Troynar, Luke (Princes Hill SC Carlton North)
- Trunavuckarasu, Aravindan (Melbourne HS South Yarra)
- Truong, Connie (Killester College Springvale)
- Truong, David (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Tung, Christopher (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Turner, Belinda (Rowville SC Rowville)
- Turner, Matthew (Marcellin College Bulleen)
- Usher, Elise (Mentone Girls SC Mentone)
- Valenzuela, Noreen (University HS Parkville)
- Vandergaag, Karly (Avila College Mount Waverley)
- Vandersant, Nicole (Toorak College Mount Eliza)
- Vanmourik, Arielle (Fintona Girls School Balwyn)
- Vasiljevic, Nicholas (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Vaz, Anagabriella (St Michaels GS St Kilda)
- Vella, Nicole (Parkdale SC Mordialloc)
- Vellucci, Danielle (St Columbas College Essendon)
- Vitelli, Lidia (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Vlahandonis, Zac (Oakleigh Greek Orthodox College Oakleigh)
- Vuong, James (Melbourne HS South Yarra)
- Vytilingam, Kevin (St Johns Regional College Dandenong)
- Wadden, Alyce (Sacred Heart College Kyneton)
- Walker, Amy (Werrimull P-12 College Werrimull)
- Wall, Ashleigh (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Wallace, Ashley (Buckley Park College Essendon)
- Wallace, Camilla (St Leonards College Brighton East)
- Wallace, Emily (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Walpole, Lisa (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Walter, James (Whitefriars College Donvale)
- Walters, Samantha (Nhill College Nhill)
- Walton, Lauren (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Wang, Jiming (Melbourne HS South Yarra)
- Wang, Yanwen (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Warner, Elyse (Padua College Mornington)
- Warren, Elliott (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Watkins, Alyce (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Watkins, Brittany (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Watsford, Laura (Methodist Ladies College Kew)
- Watts, Nicholas (Princes Hill SC Carlton North)
- Weber, Anita (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Wei, Jenny (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Weiss, Katharine (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Weksler, Emma (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- West, Carly (Berwick SC Berwick)
- West, Sam (Brighton GS Brighton)
- Weymouth, Nicholas (Camberwell GS Canterbury)
- White, Adam (Parade College Bundoora)
- White, Josephine (Tintern Ggs Ringwood East)
- Whitehead, Edward (Scotch College Hawthorn)
- Whitehead, Rebecca (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Whittaker, Anna (Frankston HS Frankston)
- Wiber, Alexandra (St Catherines School Toorak)
- Wicks, Melissa (Mentone Girls SC Mentone)
- Wileman, Ross (Sunshine College Sunshine)
- Wilkins, Linda (Carey Baptist GS Kew)
- Williams, Anthony (Melbourne HS South Yarra)
- Williams, Julie (Ringwood SC Ringwood)
- Williams, Laura (Ave Maria College Aberfeldie)
- Williams, Michael (Yarra Valley GS Ringwood)
- Wilson, Katie (Colac HS Colac)
- Wilson, Megan (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Wilson, Melonie (Pascoe Vale Girls SC Pascoe Vale)
- Wilson, Robert (Melbourne GS Melbourne)
- Winckworth, Stephen (Scotch College Hawthorn)
- Witcombe, Kathleen (St Josephs College Mildura)
- Wong, Daniel (Balwyn HS Balwyn North)
- Wong, Keinlim (Melbourne HS South Yarra)
- Wong, Virginia (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Wood, Nicola (St Columbas College Essendon)
- Wood, Patrick (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Wood, Terryn (Viewbank College Rosanna)
- Woodbridge, Christopher (Camberwell GS Canterbury)
- Woodley, Andrew (The Peninsula School Mount Eliza)
- Woods, Simone (Strathmore SC Strathmore)
- Workman, Rohan (Melbourne GS Melbourne)
- Wragg, Liam (Catholic Regional College Geelong Drysdale)
- Xerri, Maria (Gladstone Park SC Gladstone Park)
- Xiang, Shaun (St Kevins College Toorak)
- Yang, John (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Yaohu, Vivian (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Ye, Dawei (Melbourne HS South Yarra)
- Yen, Jian (Warrandyte HS Warrandyte)
- Young, Vincent (Strathmore SC Strathmore)
- Yu, Kwok (Thomas Carr College Tarneit)
- Yu, Thomas (St Kevins College Toorak)
- Yuksel, Nergiz (Cae Melbourne)
- Zarkovic, Jessica (Siena College Camberwell)
- Zhang, Norman (Melbourne HS South Yarra)
- Zhou, Nancy (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Zhu, Tian (Melbourne GS Melbourne)
- Zurcas, Natalie (Goulburn Valley GS Shepparton)